Montáž, servis a prestavba auta na plyn
All4car

Splácajte LPG v aute iba nákupom paliva prostredníctvom tankovacej karty Probugas

V prípade, že nechcete investovať do prestavby auta na plyn vstupnú hotovosť, odporúčame Vám možnosť prefinancovania prestavby LPG cez produkt PROBUCARD, ktorý zastrešuje spoločnosť PROBUGAS a.s. . Využívanie produktu pripomína paušál od mobilného operátora. Tak prečo takúto možnosť nevyužiť?

 

 

 

 Ako funguje PROBUCARD?

 

Rozhodnete sa pre prestavbu na plyn. Oslovíte priamo nás (0905 847 829, info@autoklinikaholcik.sk), alebo spoločnosť PROBUGAS (0911 700 723, probucard@probugas.sk). Keď spolu vyberieme systém, ktorý dáme do auta, určí sa konečná cena prestavby a podpíše sa zmluva. Na základe nej zaplatí celú prestavbu za vás spoločnosť PROBUGAS. Spoločnosť PROBUGAS vám poskytne bezúročnú pôžičku na prestavbu. Mesačná splátka začína už od 100 €. Súčasťou pôžičky je aj paušál na tankovanie LPG v širokej sieti čerpacích staníc.

 

                    

Výhody PROBUCARD:

  • Ľahký spôsob, ako získať plyn do auta, bez vstupnej investície.
  • Získate pôžičku na prestavbu auta s 0% úrokom na dva roky.
  • Šetríte už od prvého prejazdeného kilometra.
  • Vašu PROBUCARD môžu používať aj vaši známi.
   

 

 

Palivovú kartu PROBUCARD akceptuje široká sieť partnerských čerpacích staníc.

 

 

 

Tankovacia karta PROBUCARD

 

Tankovacia alebo palivová karta PROBUCARD je vystavená len pre zákazníka, ktorý si nechá prestavať vozidlo na LPG (nové, ale aj staré) cez firmu Probugas. Firma nerealizuje prestavbu, len zabezpečuje jej prefinancovanie! Servis si vyberáte vy a my budeme veľmi radi, ak si na prestavbu vyberiete nás.

 

Po prestavbe si palivovú kartu nabijete a za nabitý kredit tankujete potom na vybraných čerpacích staniciach. Zoznam bude zverejnený tu. Spôsob nabíjania a tankovania je presne určený v zmluve so zákazníkom. Všetko funguje ako paušál, v ktorom máte predplatené minúty a tie v prípade neprevolania prepadnú. Tu však máte predplatené litre LPG, ktoré treba za daný mesiac natankovať.

 

  • Veľkosť paušálu (LPG v litroch za mesiac): 150 l / 200 l / 250 l / 300 l / 350 l / 400 l / 450 l.
  • Viazanosť paušálu je 24 mesiacov, začína 1. dňom mesiaca nasledujúceho po vykonaní úhrady prvej mesačnej platby za paušál. Systém a spôsob splácania vám však bude presne vysvetlený.

 

 

Výhody karty:

  • Po prestavbe by ste tankovali tak či tak, takto máte predplatené litre a nemusíte mať pri sebe hotovosť, len kartu. Ak splácate systém klasicky, mesačnými platbami, platíte dve sumy - jednu za splátku a jednu za tankovanie. Karta spojila platby do jednej.
  • Kartu je možné používať aj po splatení celého systému za osobitne dohodnutých podmienok.

 

 
 

 

 

 

 

Čerpacie stanice, kde je možné tankovať na Probugas

 

 

 

Pre viac informácii navštívte stránku Probugas.sk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ak vás ponuka zaujala kontaktujte nás.

 
 
 

 

 

 

Súbory na stiahnutie

Koľko ma bude stáť prestavba na LPG?
Pošlite nám parametre auta a my vám vypočítame cenu.
Novinky emailom

Chcete dostávať aktuálne informácie o plyne do auta?