Montáž, servis a prestavba auta na plyn
All4car

Referencie

 

 

 

 

Kia Ceed SW 2016

 

 

Zo začiatku som mal obavu že idem prestavovať nové auto a stratím tým záruku na motor. Po konzultácii vo vašej firme tieto obavy opadli a teraz už po najazdených 4 tisíc kilometrov viem že som sa rozhodol správne. Profesionálny prístup , dostupná cena a kvalita , servis a bonusy .... Som spokojný. Nemám čo vytknúť.

 

- Michal

 

Skoda Superb 2,0 TSI

 

 

Bol som veľmi spokojný s celým priebehom montáže zariadenia, taktiež s komunikáciou a hlavne rýchlou reakciou a odstránením vzniknutých problémov.

 

- František

 

 

 

 

Suzuki Vitra 2017 1,4

 

 

Prerábka na LPG bola na veľmi dobrej kvalite. Dohodnutá cena sa už nemenila. Vrelo odporúčam.

 

- Patrik

 

 

 

 

 

Mercedes-Benz S500

 

Mazda CX9

 

Lexus RX 350

 

Honda CR-V

 

 

Autokliniku Holčík  odporúčam všetkým čo premýšľajú nad montážou splynovača. Firma vie kompletne poskytnúť   informácie o montáži a funkčnosti splynovača vie poradiť ohľadom výberu splynovača a samozrejme vie ponúknuť financovanie prestavby LPG cez spoločnosť Probugas.  Firma vie rýchlo reagovať na vytvorenie cenovej ponuky. Osobne nám prerábali vozidlá značky Mercedes-Benz S500, Mazda CX9, Lexus RX 350 a Honda CR-v a sme nadmieru spokojní s montážou vrelo odporúčam všetkým tým,ktorí uvažujú nad montážou LPG.

 

Uvedená spoločnosť sa zaoberá aj profesionalným chipovaním čo sme taktiež využili pri našich vozidlách značky Škoda Superb 3,6V6, Mercedes-Benz S500,Škoda Octavia RS a Peugeot partner. Práca bola vykonaná profesionálne a za to firme Autoklinika Holčik ďakujeme.

 

- Tomáš

 

 

 

 

Mazda CX-9

 

Subaru Outback

 

Infinity Q50 hybrid

   

 

 

Firmu Autoklinika Holčík môžem len vrelo odporúčať! Maximálne profesionálna spoločnosť, sú skvelí odborníci na montáž a servis LPG zariadení. Sám mám od nich prestavané už 3 auto a vždy to bola maximálna spokojnosť! Nikdy žiadne kontrolky v aute :-). Jednoducho všetko vždy fungovalo ako malo. Zároveň obrovská výhoda je, že majú všetky diely k LPG skladom, takže na počkanie vymenia/opravia čo treba. Je to TOP servis!

  - Jozef

 

 

 

 

Škoda Fabia

           

 

 

Služby ALL4Car a konkrétne p. Holčíka s celým jeho tímom si veľmi cením. Od perfektnej ponuky presne na mieru po viacerích konzultáciach až po expresné vybavenie a poradenstvo aj na úradoch. Taktiež veľká trpezlivosť a vytrvalosť. Čo sa týka kvality je to bezkonkurenčné. Nedá sa povedať, že sú najlacnejší, ale práveže ani najdrahší. Je to taký zlatý stred. Avšak kvalitou sú podľa mňa najlepší. A vyššia investícia sa každému vráti podľa mňa bezproblémovou prevádzkou, kde človek nemusí vrážať ďalšie peniaze do servisu. Komunikácia aj so servisnými technikmi rýchla a bezproblémová, a aj keď vo väčšine servisov by vás odbili keby máte nejaké otázky, tu je to presný opak.

 

  Tu Vám ešte vysvetlia a ukážu varianty o ktorých ste ani netušili a sú oveľa lepšie ako tie vami navrhované ( a niekedy aj lacnejšie). Taktiež ďalšie služby okolo prerobenia vozidla na LPG sú TOP - náhradné vozidlo, telefonické poradenstvo, príprava všetkých dokladov.

Za mňa určite TOP a firmu a služby ALL4Car odporúčam široko ďaleko.

 

- Patrik

 

 

 

 

Koľko ma bude stáť prestavba na LPG?
Pošlite nám parametre auta a my vám vypočítame cenu.
Novinky emailom

Chcete dostávať aktuálne informácie o plyne do auta?