Montáž, servis a prestavba auta na plyn
All4car

Montáž LPG do nového auta bez straty záruky!

Montáž LPG do nového auta bez straty záruky!

Máte nové auto a chcete s ním od začiatku jazdiť lacnejšie? Ľahká pomoc! V All4car vám prinášame možnosť namontovať LPG splyňovač do vášho nového osobného automobilu bez straty záruky! V prípade vášho záujmu na vaše opýtanie vás radi informujeme o cene za túto službu, prípadne o jej podmienkach.

 

 

 

 

Ako je to možné?

Sme certifikovaný Bosch Car Service so špičkovým vybavením minimálne na úrovni každého autorizovaného autoservisu.
Robíme montáž overených značiek LPG splyňovačov od štandardnej kvality až po najšpičkovejšie splyňovače.
Preto nemáme problém ručiť za svoju prácu (LPG) a aj za prácu pracovníkov automobiliek, keďže naša montáž nenarúša funkcionalitu motora.

 

Ako funguje udržanie záruky na novom aute?

Kúpite si nové auto.
Rozhodnete sa pre ekonomickú  prevádzku s LPG (tým sa tiež stávate ekologicky zodpovedným, pretože emisie CO2 znížite o 20-30%).


Treba nás upozorniť že chcete montáž bez straty záruky a my vám na vaše požiadanie naceníme montáž plynového zariadenia bez straty záruky. Potom po vzájomnej dohode namontujeme splyňovač,  ktorý je pre vaše auto najvhodnejší s ohľadom na typ motora a predpokladanú prevádzku auta (počet jazdených km).


Tým preberáme na seba záruku na tie opravy vášho auta súvisiace s motorom, ktoré sú predmetom záruky aj u predajcu, kde ste auto kúpili.

 

 

 

 

 

Poruchy sú naša starosť

Pokiaľ dôjde k závade na motorovej časti auta, prídete jednoducho k nám a ostatné je naša starosť. Všetky závady motora, na ktoré sa vzťahuje záruka výrobcu vozidla (predajcu vozidla) vyriešime my.

 

 

Všetko na jednom mieste.

Pretože sme špičkovo vybavené servisné pracovisko, sme schopní vám poskytnúť služby na úrovni značkového servisu. I tie, ktoré sa netýkajú len záručných opráv, ale akejkoľvek inej opravy, servisu (predpísané servisné prehliadky) a údržby.
Okrem toho vám vyriešime technickú a emisnú kontrolu, všetky druhy pneuservisu, geometrie a meraní na výkonovej stolici, údržbu klímy, bŕzd, svetiel a akejkoľvek inej opravy.

 

 

 

 

Benefity naviac.

V prípade takto urobenej montáže vám, okrem zachovania fabrickej záruky na vozidlo ako aj zachovania stanovených podmienok pre túto službu, ako čerešničku na torte poskytneme grátis asistenčnú službu Bosch Car Servisu - Bosch Mobility Asistance.
No a aby toho nebolo málo, tak v prípade záujmu vám vieme fabrickú záruku predĺžiť v závislosti na značke a type vozidla. 

 

 

Profesionálna starostlivosť a kvalita.

Vďaka našej odbornej montáži a doplnkovej službe, ktorú garantuje naše označenie Bosch Car Service, vám vieme prestavať vozidlo bez straty záruky. Jazdíte tak na novom a spoľahlivo servisovanom aute.
Táto možnosť je realizovateľná hlavne vďaka naším partnerom ako aj predajcom vozidiel. Títo predajcovia si nás vybrali hlavne preto, lebo naše montáže sú v kvalite prvovýbavy. To znamená, že LPG zariadenia sú namontované tak, ako keby tam boli už od výroby.
Dokonca niektoré typy LPG zariadenia bývajú ešte kvalitnejšie ako od výroby o čom sa presvedčili aj naši partnerskí predajcovia automobilov.

 

 

 

 

 

V čom je výhoda dodatočnej montáže?

Pri kúpe auta s LPG namontovaným vo výrobe nedokážete ovplyvniť akú značku splyňovača dostanete do svojho vozidla. Keďže každý splyňovač niečo stojí, snažia sa automobilky dávať do auta také LPG, aby konečná cena vozidla bola prijateľná pre spotrebiteľov.
Ak si však dávate namontovať plyn dodatočne, sami si vyberiete splyňovač a kvalitu, s ktorou chcete jazdiť. Preto sa často stáva, že nami domontované zariadenie je podstatne kvalitnejšie ako to od výroby. U nás máte na výber dokonca zo šiestich splyňovačov v rôznych cenových skupinách.


A záruku na nové auto s domontovaným splyňovačom LPG máte teraz garantovanú aj u nás.


Takže len plusy, žiadne mínusy.

 

 

Kúpiť auto už s plynom, alebo si ho dať namontovať dodatočne?

Sú značky automobilov, ktoré vyrábajú autá s namontovaným LPG. Samozrejme vám potom držia záruku na motor aj splyňovač.

 

Montáz LPG bez straty zaruky

 

 

 

 

 

Aj do áut týchto značiek montujeme LPG bez straty záruky:

 

 

   

 

 

   

 

 

     

 

 

   

 

     

 

 

     

 

 

     

 

 

    

 

 

   

 

 

 

 

   

 

  

 

 

 

 

 

Ak ste nenašli svoju značku auta informujte sa - montujeme do všetkých značiek.

 

 

 

 
 

Sme tu pre vás a čakáme na vaše otázky a žiadosti o  cenovú ponuku

 
 

 

 

 

 

Koľko ma bude stáť prestavba na LPG?
Pošlite nám parametre auta a my vám vypočítame cenu.
Novinky emailom

Chcete dostávať aktuálne informácie o plyne do auta?