Montáž, servis a prestavba auta na plyn
All4car

Technology Gaz ako cenovo najvýhodnejší splyňovač

Výhody splyňovača Technology Gaz

 

 

 
  • Cenovo najvýhodnejšie splyňovacie zariadenie.
  • Kvalitatívne overené splyňovacie zariadenie - tieto zariadenia dovážame a montujeme už niekoľko rokov.
  • Splyňovač vhodný pre novšie, aj pre staršie typy vozidiel - nie je však vhodný pre vozidlá s priamym vstrekom benzínu.
  • Cena za montáž môže začínať od 990 € (pozn. – v cene je mechanické premazávanie ventilov, poplatky, kolky na OÚ, administratívne náklady, štátna skúšobňa, EK, TK, kolky na polícií a cena záleží aj od typu vášho vozidla).

 

 

Naše odporúčanie:

Vďaka nízkej sume (oproti ostatným ponúkaným systémom LPG), je Technology Gaz vhodný najmä pre zákazníkov s obmedzenými finančnými možnosťami, nízkymi nárokmi na komfort a kvalitu, ktorí navyše najazdia extrémne nízky počet kilometrov.

 

 

Viac o Technology Gaz (TechGaz)

 

Technology Gaz je známy v oblasti automobilových plynových zariadení už niekoľko rokov. Ide o hodnotný, rokmi overený systém, ktorý je medzi zákazníkmi obľúbený najmä pre pomer ceny a kvality - a to nielen čo sa prvotnej investície, ale aj náhradných dielov týka. Technology Gaz funguje ako plynové, sekvenčné vstrekovanie. Odporúčame ho najmä tým zákazníkom, ktorí siahajú po cenovo najvýhodnejšom splyňovači. Keďže tento systém máme rokmi overený, dovolíme si tvrdiť, že cenovo výhodný neznamená v tomto prípade nekvalitný. Tieto systémy v našej spoločnosti dovážame a montujeme už niekoľko rokov.

 

 

 

O našom tvrdení, že je Technology Gaz prijateľnou kvalitou za najnižšiu cenu, máme pre vás nasledujúcich päť dôkazov:

 

Prvý dôkaz

primeranej kvality vyplýva z toho, že tohto výrobcu a jeho zariadenia sme si testovali ešte predtým, ako sme s ním uzatvorili zmluvu. Pokiaľ by nám nebola už vtedy zaručená určitá kvalita, celú spoluprácu by sme pokojne mohli nazvať naším fiaskom, a nebol by to pre nás začiatok, ale rovno koniec montáže LPG zariadení.

 

 

Druhý dôkaz

súvisí s tým, že ak by táto značka nemala určitý stupeň kvality, nemali by sme ani my dôvod ostávať pri nej po dva a pol roku montáží. Ak by sme s ňou mali starosti či reklamácie, nemontovali by sme ju predsa.

 

Tretí dôkaz

je ten, že ak by sa Technology Gaz spájal s vybavovaním reklamácií, ktoré tiež nie sú zadarmo, nemontovali by sme ho. Nepoznáme firmu, ktorá rada robí tieto veci, a ešte k tomu aj bez poplatkov.

 

 

Štvrtý a najdôležitejší dôkaz

určitej strednej kvality tohto systému spočíva v našich zákazníkoch – ak by šlo o nekvalitný systém, pribúdali by nespokojní zákazníci a nám by hrozila strata dobrého mena. A to, ako všetci vieme, sa nedá kúpiť ani za milióny a buduje sa veľmi ťažko. Naše meno sme budovali dlhé roky, pokaziť si ho nekvalitnými montážami určite nechceme!

 

Piaty dôkaz

povedzme si to otvorene, zo značiek splyňovačov, ktoré používame, sa Technology Gaz nachádza na poslednom mieste. Ak by ale medzi systémom Stargas, ktorý je kvalitatívne hneď nad TechGazom, bol naozaj obrovský rozdiel, nemali by sme najmenší dôvod pri ňom ostávať. Napriek tomu, že v súčasnej dobe zastrešujeme zastúpenie pre ďalšie tri špičkové značky výrobcov LPG a CNG zariadení (viac o nich si prečítajte tu: Aký plyn je pre mňa najvýhodnejší?), ostávame značke TechGaz stále verní.

 

   

 

 

Koľko ma bude stáť prestavba na LPG?
Pošlite nám parametre auta a my vám vypočítame cenu.
Novinky emailom

Chcete dostávať aktuálne informácie o plyne do auta?