Montáž, servis a prestavba auta na plyn
All4car

All4car je BOSCH - čo tým získate?

 

 

 

 

BOSCH Car Service je značkou kvality

 

Ide o celosvetovú sieť partnerských autoservisov, v ktorých nájdete rovnaké servisné služby a to bez rozdielu značky vášho auta alebo mesta, do ktorého prídete. Bosch Car Service ponúka nielen mechanické práce, ale aj kompletnú diagnostiku vozidla vrátane riadiacich systémov benzínových a naftových motorov, u nás aj LPG a CNG. Každý člen tejto skupiny musí splniť náročné technologické a personálne predpoklady. Vďaka tomu dostávate so spojením Bosch prvotriednu kvalitu a odbornosť služieb – a to na viac ako 13 500 miestach vo svete. Toto všetko platí aj pre Autokliniku Bosch Car Service, ktorá sa môže pochváliť tým, že je súčasťou tejto celosvetovej servisnej siete už od roku 2005.

 

 

Sme BOSCH - čo to pre vás, ako pre našich zákazníkov, znamená?

 

  • Sme odborne školený personál so špičkovo technologicky vybaveným servisom.
  • Aby sme mohli pôsobiť pod logom Bosch, museli sme poskytovať komplexný rozsah servisných služieb, a to vo vysokej kvalite. Nerobíme teda len čiastkové práce na vozidlách, sme kompletná autoklinika vášho auta. Dalo by sa to zhrnúť heslom: "nielen vyšetrenia, ale aj operácie a liečby vášho vozidla“.
  • Obrovské množstvo systémov do vozidiel, ktoré Bosch vyrába, nielen distribuujeme, ale aj servisujeme ako značkový autoservis pre tieto systémy. Sme súčasťou najväčšej servisnej siete Bosch Car Service na svete.
  • Sme záruka kvality, pretože za nami stojí úspešná, celosvetovo známa a silná značka, do šírky a do množstva produkcie jedna z najväčších firiem v automobilovom priemysle.
  • Firma Bosch podporuje svojich partnerov v oblasti vzdelávania sa v nových technológiách. Vďaka nej sme vždy o krok popredu.
 
  • Bosch svojich partnerov nielen školí, ale pravidelne ich aj kontroluje. V týchto kontrolných testoch sme už 3-krát vyhrali 1. miesto v rámci Česka a Slovenska. Kvalitu našich služieb sme obhájili spomedzi 120 až 150 Bosch Car Servisov.
  • Dôvera a čestnosť sú dvomi základnými piliermi nášho podnikania. Dobré meno je jedna zo základných vecí, ktoré sa kúpiť nedajú. Musia sa budovať dlhé roky, čo si plne uvedomujeme. Aj preto si naše dobré meno vážime a práve čestným a zodpovedným prístupom oň nechceme prísť.
  • Keď ku nám prídete, poradíme vám. Neodbijeme vás vetou o tom, že niečo nevieme, že sa to nedá, alebo že nemáme na vás čas. V prípade vášho seriózneho záujmu sme tu pre vás vždy.
  • Sme ochotní pustiť sa aj do naozaj náročných opráv. Málokto si uvedomuje jednu vec, a to že sila a odbornosť servisu sa ukážu práve na vozidlách, ktoré sú na opravu náročné až problematické.

 

 

  • Zodpovedne pristupujeme ku všetkým reklamáciám. Samozrejme, snažíme sa o to, aby zákazník nemal dôvod reklamovať nič, čo odchádza z našich rúk a z dielne. Buďme však realisti, iba ten, kto nič nerobí, nič nepokazí. V prípade našej chyby sa ku vám neotočíme chrbtom.

   

 

 

 

To, že sme BOSCH, nás motivuje zdokonaľovať naše služby a prinášať našim zákazníkom stále viac a viac.

 

Viackrát sme už spomenuli, že nikto, a ani my, nie sme majstri sveta. Čím viac toho vieme, tým viac vidíme, koľko sa toho ešte môžeme naučiť. Iba úprimná snaha, odhodlanie, trpezlivosť a dobrá práca s dobrým úmyslom korunovaná spokojnosťou zákazníka nás môže posunúť dopredu. Uvedomujeme si, že keď niekam príde sto ľudí, spokojných ich všetkých sto odísť nemusí. My sa však naozaj snažíme, aby ich spokojných odišlo čo najviac.

 

 

 

 

 

 

Koľko ma bude stáť prestavba na LPG?
Pošlite nám parametre auta a my vám vypočítame cenu.
Novinky emailom

Chcete dostávať aktuálne informácie o plyne do auta?