Montáž, servis a prestavba auta na plyn
All4car

Prestavba auta a montáž LPG v Dubnici nad Váhom

Hľadáte spoľahlivý servis v Dubnici nad Váhom, v ktorom by vám prestavali auto na LPG? Príďte k nám do All4Car v Záriečí. Od Dubnice sme necelých 40 km!

 

 

Premýšľate prečo cestovať až k nám a nehľadať montáž LPG v Dubnici nad Váhom?

 

  • V All4Car vieme zákazníkom v prípade záujmu zabezpečiť dovoz auta priamo na montážne pracovisko LPG. Keď si auto doveziete sami, odvezieme vás na najbližší spoj domov. Stačí sa len dohodnúť.
  • Ak nemáte ako vyzdvihnúť svoje práve prerobené auto na LPG, dovezieme vám ho - tiež v prípade záujmu - domov my.
  • Aj v Dubnici nad Váhom máme spokojných zákazníkov, ktorí vďaka nám jazdia na plyn a šetria. Pridajte sa k nim aj vy!
  • Máme široký záber zákazníkov - okrem Slovenska nám pribúdajú aj zahraniční zákazníci. Servisujeme všetky značky LPG zariadení aj v prípade špecifických porúch, venujeme sa akýmkoľvek opravám automobilov a zároveň vám na jednom mieste zabezpečíme všetky povinné aj nepovinné kontroly.

 

 

Ak premýšľate nad LPG do auta a bývate v Dubnici nad Váhom alebo v jej okolí, došoférujte k nám. Hľadať ten najbližší a úplne najlacnejší servis sa niekedy neopláca. Nájdite si kvalitný servis, v ktorom vám radi odpovieme na všetky vaše otázky a ponúkneme služby podložené dlhoročnými skúsenosťami. Čo sa montáže LPG do áut týka ponúkame tiež:

 

  • Na výber až 6 druhov splyňovačov značiek Technology Gaz, Stargas, ICOM, KME, Prins a Vialle. Ponuku ocenia ako nároční motoristi tak aj majitelia motorov TSI a FSI.
  • Montujeme Prins, špičkovú holandskú značku, ktorej sme zároveň oficiálnym dovozcom a zástupcom výrobcu. Prins = kvalita, ktorú odporúčame všetkým zákazníkom.
  • LPG montujeme aj do NOVÝCH áut bez straty záruky a to v prípade značiek Chevrolet, Opel, Škoda, Volkswagen, Audi, Citroën, Kia, Mitsubishi, Mazda, Hyundai, Peugeot, Dacia, Renault, atď. To sa oplatí, nie?
  • Montujeme plyn do TSI a FSI motorov, plyn do niektorých dieselových motorov a zároveň montujeme plynné aj kvapalné vstrekovače.
  • Zákazníkom ponúkame Vernostný systém, ktorý ich za vernosť, teda za nákupy a zaplatené služby, odmeňuje finančne. Peniaze môžete použiť na ďalší nákup alebo servis v All4Car.
  • Potrebujete viac dôvodov, ktoré by vás presvedčili o kvalite našich služieb? Kliknite na 18 dôvodov prečo LPG u nás a presvedčte sa, že zákazník je u nás na prvom mieste.

 

 

 

Zastavte sa, tešíme sa na Vás :)

 

 

Koľko ma bude stáť prestavba na LPG?
Pošlite nám parametre auta a my vám vypočítame cenu.
Novinky emailom

Chcete dostávať aktuálne informácie o plyne do auta?