Montáž, servis a prestavba auta na plyn
All4car
V Nemecku absolútne bez mýta!
V Nemecku absolútne bez mýta!
S CNG kamión ušetrí na mýte v Nemecku až 20 000 Eur / rok!
PRINS - Najvyspelejšie systémy pre priamovstrekové ale aj bežné motory
PRINS - Najvyspelejšie systémy pre priamovstrekové ale aj bežné motory
Hypotekárne a poistné kalkulačky
Hypotekárne a poistné kalkulačky
Montáž LPG do nového auta bez straty záruky!
Montáž LPG do nového auta bez straty záruky!
V All4car vám prinášame možnosť namontovať LPG splyňovač do vášho nového osobného automobilu bez straty záruky!
Povinné kontroly plynových nádrží u nás
Povinné kontroly plynových nádrží u nás

Premýšľali ste už nad tým, ako jazdiť lacnejšie?

 

 

 

Prezradíme vám prečo je plyn lepší ako benzín, koľko presne ušetríte,

ako vybaviť montáž a tiež množstvo praktických rád ohľadom plynov do auta. Pripútajte sa.

 

 

 

 
 
 

 

 

Jazdite lacnejšie s autom na plyn!

 

Premýšľate nad tým, ako by sa dalo jazdiť lacnejšie? Poradíme vám, prečo je výhodné mať v aute namontované LPG zariadenie, povieme vám, koľko reálne dokáže ušetriť a okrem toho vám poskytneme veľa praktických rád ohľadom plynov všeobecne.

 

Chcem vedieť viac!

 

 
 

 

Nové služby a články

 

 

 

 

Povinné kontroly plynových nádrží CNG a LNG

Kvôli novému zákonu odteraz musia všetci majitelia vozidiel LNG a CNG v nových alebo starších autách absolvovať pravidelné kontroly nádrží. Ak na to pozabudnú, neprejdú cez najbližšiu kontrolu STK a EK. 

 

 

 

 

 
 

Spravili by sme pre vás aj nemožné ... naozaj!

V All4car sa snažíme neustále dopĺňať ponuku našich služieb a hlavne, robiť veci kvalitne. Prečítajte si, prečo sa oplatí prísť k nám. Len u nás dostanete to, čo v žiadnom inom servise nenájdete. A to všetko na jednom mieste, pod jednou strechou.

 

 

 

 

 

Prins - špička v oblasti LPG aj u nás

Stali sme sa výhradným zástupcom a dovozcom značky Prins na Slovensku. Prins montujeme, servisujeme, dodávame po celom Slovensku. Vďaka tejto značke sme montovali viaceré autá ako prví na svete, či Slovensku. Prins je proste náš miláčik.

 

 

 

 

 
 

Šetrite svoj motor s ValveCare

Ventily na autách na plyn sú namáhané viac ako na benzínových autách. Šetrite svoje vozidlo a doprajte mu kvalitné premazávanie od Prins - ValveCare. Premazávanie robíme aj v All4car.

 

 

 

 

 

Prestavbu na LPG môžete aj splácať s 0% akontáciou!

Plyn do auta si teraz môže dovoliť každý. Vyberte si splátky cez systém Quatro, ktoré je možné mať teraz aj bez akontácie. Budete jazdiť lacnejšie a ušetrené peniaze potom dáte na splátky.

 

 

 

 

 
 

Čistenie a oprava LPG a benzínových vstrekovačov

Nemusíte vždy kupovať nové vstrekovače, stačí občas vyčistiť tie staré a dobre sa o ne postarať. Služba je vhodná najmä pre tých, ktorým nekvalitný plyn narobil vo vstrekovačoch a v celom systéme "paseku"

 

 

 

Novinky


Za posledný rok nám návštevníci pridali 30+ čerpacích staníc do našej mapy
31.07.2018
Na našej stránke nájdete unikátnu mapu LPG, CNG, LNG a elektrostaníc na Slovensku aj v celej EÚ. Keďže stanice vznikajú a zanikajú, umožnili sme návštevníkom stránky posielať tipy na nové stanice, ktoré pomôžu všetkým motoristom jazdiacim na plyn alebo elektriku. Ďakujeme!
Prestavba Jeep Wrangler na LPG + chipovanie
20.09.2017
Do terénu, či na cesty, Jeep Wrangler si obľúbia milovníci terénnych áut, pekných vozidiel, ale aj off road jázd. Pohodlné auto na cesty, ktoré na prestavbu lpg priviezol zákazník z Bratislavy rozhodnutý šetriť peniaze pri každej jazde.
Autosalón s Opel Ampera v Bratislave
21.06.2017
Aj tento rok sme sa zúčastnili na Autosalóne v Bratislave ako hostia Probugas. Pozrite sa ako sme celý autosalón zvládli.
Prestavba Dodge RAM na LPG + chipovanie
18.04.2017
V apríli 2017 sme prestavali výkonný, komfortný a pohodlný Dodge RAM na LPG. Prečítajte a pozrite si prestavbu a montáž s najvýkonnejším splynovačom Prins.
Prestavba Ford Mustang GT na LPG
16.02.2017
Koncom januára 2017 sme do športového, výkonného automobilu Ford Mustang GT namontovali splyňovač LPG od spoločnosti PRINS, aby mohol zákazník šetriť svoje náklady a jazdiť na plyn.
Prestavba Hummer H2 na CNG
17.12.2016
V decembri 2016 sme pre nášho zákazníka spravili prestavbu Hummer H2 na CNG. Nakoľko má špeciálny typ motora, namontovali sme do Hummer H2 CNG splyňovač prémiovej značky Prins, model VSI2.
Viete, kde natankovať LPG pre najdlhšiu trasu na 1 liter paliva?
24.10.2016
Nie na všetkých čerpacích staniciach LPG natankujete palivo, ktoré vám umožní rovnako dlhú jazdu. V tomto článku vám ukážeme, ako si sledovať, na ktorých čerpacích staniciach natankujete pre najdlhší dojazd.
Príklady hotových montáží LPG
23.09.2016
Pozrite si koľko u nás stáli montáže rôznych značiek splyňovačov do rôznych áut. V cene prestavby sú všetky poplatky a kolky. Všetko vybavíme za vás. Taktiež si môžete vybrať bonusy za vyše 300 eur.
NOVÉ VIDEO!  Jazdite lacnejšie s autom na plyn LPG
07.07.2016
V novom videu od All4Car sa dozviete prečo sa nemusíte báť toho, že plyn v aute by bol menej bezpečný ako benzín a koľko stojí montáž splyňovača LPG do vášho auta. Tibor Holčík vám povie čo sa po montáži plynu na vozidle zmení a ukáže ako autá po montáži plynu testujú na výkonových stoliciach.

Všetky novinky


Čerpacie stanice LPG na mape


Zväčši si mapu
Koľko ma bude stáť prestavba na LPG?
Pošlite nám parametre auta a my vám vypočítame cenu.
Novinky emailom

Chcete dostávať aktuálne informácie o plyne do auta?