Montáž, servis a prestavba auta na plyn
All4car

Montáž LPG a typy plynov

Ak ste sa pre plyn v aute rozhodli, máte tri cesty, ktorými sa môžete vydať - vyberte si buď LPG, CNG alebo LNG. O každom sme napísali dostatočne veľa informácií, a ak vám nebudú stačiť, jednoducho nám zavolajte. Pozor, LPG alebo CNG môžete mať aj v novom aute a to bez straty záruky.

 

 

 

 

LPG, CNG alebo LNG?

Plynov je viac a ak sa potrebujete rozhodnúť, ktorý by bol pre vás ten najvýhodnejší, prečítajte si naše porovnanie, alebo nás kontaktujte. Radi vám pomôžeme s výberom.

 

 

 

 
 

Až 6 splyňovačov LPG

V ponuke máme až 6 kvalitných splyňovačov LPG, na ktoré vám vieme spraviť cenovú ponuku. Medzi nimi je celosvetová špička Prins, ktorú vrelo odporúčame každému motoristovi.

 

 

 

 

 

 

Všetko o montáži CNG

CNG sa najviac oplatí pre mikrobusy alebo dodávky, ale je možné namontovať ho aj do osobných áut. Viac nájdete v článku o CNG na našom webe.

 

 

 

 
 

Všetko o montáž LNG

Pomerne nová technológia, ktorú vám však budeme vedieť ponúknuť, je LNG. Ide o ekologický a ekonomický spôsob jazdenia, prečítajte si o ňom viac v našom článku.

 

 

 

 

 

 

Typy montovaných vstrekovaní

Celosvetovo sa pri prestavbách používajú štyri typy vstrekovaní LPG. My ich montujeme všetky a dokonca aj do TSI, FSI, DI a GDI motorov. Pozrite si aj zoznam áut pre priame vstrekovanie.

 

 

 

 
 

LPG a CNG aj do nového auta bez straty záruky!

Kvalita našej práce sa stala dôvodom, prečo v novom aute môžete mať namontovaný plyn a to dokonca bez straty záruky. Perfektná ponuka a tu o nej píšeme viac!

 

 

 

 

 

 

Prestavba na plyn aj pri dieselovom motore

Nič nie je nemožné a na plyn dokážu jazdiť aj dieselové motory. Všetko o prestavbe dieselového motora na plyn tu.

 

 

 
   

 

 

 

 

Koľko ma bude stáť prestavba na LPG?
Pošlite nám parametre auta a my vám vypočítame cenu.
Novinky emailom

Chcete dostávať aktuálne informácie o plyne do auta?