Montáž, servis a prestavba auta na plyn
All4car

18 dôvodov prečo prestavba na LPG u nás v All4car

 

"Každý deň sa pri autách učíme nové veci a to nás neustále posúva vpred. Rovnako ako naša túžba byť stále lepšími. Stálo nás veľa času a úsilia, kým sme dosiahli rozsah dnešných služieb, ktoré vám poskytujeme. Radi by sme sa s vami podelili o túto radosť a informovali vás. Sme tu pre vás, robíme to pre vás, chceme a budeme radi, ak sa naozaj našimi zákazníkmi stanete aj VY!
 

Ďakujeme!"

 

 

 

 

 

 
 

"Vážení zákazníci, pri tejto príležitosti využijem možnosť úprimne sa Vám poďakovať. Ďakujem za dôveru a vernosť, za to že nám dávate prácu a energiu, za slová pochvaly, ale aj za otvorené slová kritiky, ktoré si tiež vážime a bez ktorých by sa nám horšie hľadali a odstraňovali naše nedostatky.

 

Mnohým zákazníkom ďakujem aj za ochotu prejsť veľké množstvo kilometrov a prekonať naozaj dlhé vzdialenosti z rôznych kútov republiky len preto, aby nás navštívili. Nesmierne si to vážime. Veď práve vy, naši spokojní a úprimní zákazníci, nás ženiete stále vpred. Je to pre nás dôležité a preto ešte raz VEĽKÁ VĎAKA !"

 

 

 

 

Tibor Holčík

 

riaditeľ All4car

 

 

 

1. Dôkazy namiesto sľubov – u nás v All4Car.

 

Najhlavnejším, najsilnejším a najpresvedčivejším dôvodom, prečo sa stať naším zákazníkom, nie sú sľuby ale skutočný dôkaz, ktorý Vám tu podávame. Týmto skutočným dôkazom je šírka našich ponúkaných služieb, ktorú sme pre Vás vytvorili a je obrazom našej neoblomnej vôle a chuti začleniť čo najviac ľudí do rodiny našich spokojných zákazníkov.

Z nej vychádza aj uvedených osemnásť silných bodov, prečo montáž u nás. Takúto šírku služieb v tejto kombinácii nikde inde na jednom mieste nenájdete. Každý, kto by pochyboval o našom tvrdení, môže sa telefonicky, cez internet alebo osobne presvedčiť ako v iných pracoviskách, tak aj u nás. Radi sa s vami stretneme aj osobne a vážime si vašu pochvalu, ale aj vaše kritické slovo. Za každým popisom vám uvádzame aj dôkaz o našich tvrdeniach.

 

 

 

2. Plyn do auta vám namontuje skúsený certifikovaný Bosch Car Service.

 

Nie sme obyčajní montážni pracovníci LPG, ktorí sa zrazu rozhodli montovať plyn do áut. Sme komplexný profesionálny autoservis, dokonca s certifikátom Bosch Car Service. Náš servis v tvrdej konkurencii Bosch Car Servisov už trikrát obhájil prvenstvo, a to nielen v rámci Slovenska, ale aj Česka. Pri montáži LPG uvažujeme ako automechanici a dobre poznáme aj benzínové vstrekovacie systémy vo vozidle, ako aj celé vozidlo do ktorého sa pri každej montáži LPG predsa len zasahuje. Takže z našej strany je to maximálna odbornosť a obozretnosť pri montáži LPG.

 

 

3. Montáž porovnateľná s kvalitou prvovýroby – systémy prevyšujúce kvalitu prvovýroby.

 

Ako sme už spomínali, ďalším dôkazom našej kvality je to, že si nás pre spoluprácu vybrali mnohí predajcovia rôznych značiek motorových vozidiel, pretože sa mnohí z nich naozaj presvedčili, že montáže u nás sú prevedené tak, ako keby boli LPG zariadenia vo vozidle už od výroby. My dokonca montujeme do vozidiel aj zariadenia kvalitnejšie od tých, ktoré používajú automobilky do prvovýroby. Taktiež vieme dodať a namontovať zariadenia aj na také vozidlá, na ktoré výrobcovia vozidiel nemajú LPG technológie od výroby.

 

 

 

4. Legislatívu vybavíme za vás.


Vy si vybavíte len administratívu naokresnom úrade dopravy a vyzdvihnete technický preukaz na polícií. Ušetríme vám čas a navyše všetky administratívne poplatky (dokonca aj kolky či už na OÚ alebo na polícií, kde pôjdete vy) už budete mať zahrnuté v cenovej ponuke vášho nového LPG zariadenia. Mnohokrát to tak nebýva, ale my to považujeme za fér prístup ku zákazníkovi.

 

 

5. Zákazníci z celého Slovenska a špičkový záručný a pozáručný servis na všetky značky LPG.


Máme dlhoročné skúsenosti v oblasti servisu a to nielen systémov a vstrekovaní, ktoré sú vo vozidle od výroby, ale aj LPG vstrekovaní. LPG sme najskôr dlhú dobu servisovali a odstraňovali poruchy, až potom sme ho začali montovať. Servisujeme všetky značky LPG zariadení celosvetovo od všetkých výrobcov. U nás neposielame zákazníkov preč, práve naopak, snažíme sa prísť na každú chybu, odstrániť každú poruchu, aj keď to niekedy nie je ľahké. Chodia ku nám zákazníci s vozidlami a s problémami z celého Slovenska. Nepasujeme sa za majstrov sveta, ale máte od nás sľub, že sa Vám nikdy neotočíme chrbtom!

 

 

 

6. Sme zástupcovia výrobcu a dovozcovia skoro na všetky značky LPG, ktoré montujeme.


Aká je to výhoda pre vás? V prvom rade 90% dielov týchto značiek máme ihneď skladom, takže po materiálnej stránke sme dobre vybavení. V prípade potreby vieme montáž začať robiť kedykoľvek, pretože materiálovo nám to nerobí problém. Ďalšia výhoda je tá, že aj záručný a pozáručný servis vieme robiť zväčša na počkanie. No a nemenej dôležité je to, že máme prístup k poradenstvu, technickým informáciám, informáciám z výroby, ku značkovej diagnostike a k mnohým iným veciam, čo má pre vás význam v poskytnutí maximálnej odbornosti z našej strany.

 

 

7. Široký výber až 6 výrobcov značiek LPG zariadení. Každý si vyberie svoj pomer KVALITA-CENA.


Tým, že máme zastúpenie až 6 značiek LPG zariadení, má každý zákazník možnosť vybrať si svoj pomer KVALITA – CENA. Jednoducho máte možnosť vybrať si podľa svojich požiadaviek, možností a prianí.

 

 

 

8. PRINS – najkvalitnejší výrobca LPG, CNG a LNG zariadení na SVETE!


Vďaka tomu, že jeden zo šiestich našich výrobcov LPG je holandská značka PRINS, dokážeme vám dodať a namontovať ten najkvalitnejší, najvyspelejší, najtrvácnejší a najefektívnejší systém na svete. PRINS má celosvetovo najrozsiahlejší program v oblasti LPG, CNG, LNG zariadení, taktiež aj vývoj, výskum a tým pádom aj najvyspelejšie technológie. Berme si príklad z ich profesionality, kvality a vytrvalosti.

 

 

9. Sme špecialisti na priamovstrekové motory FSI, TSI, DI, GDI a to hlavne zásluhou výrobcu PRINS.


V montážach LPG do niektorých vozidiel dokonca držíme prvé, druhé alebo tretie miesto a to celosvetovo, za čo vďačíme firme PRINS, ktorú zastupujeme. Je to ďalší dôkaz toho, že je svetový líder v oblasti LPG a CNG zariadení a zároveň najkvalitnejší výrobca LPG a CNG zariadení a nových LPG a CNG technológii na svete.

 

 

 

10. TEST na Výkonovej stolici - dôkaz o kvalite montáže a nastavení plynového zariadenia.


Ako zlatý klinec zakončenia dodania, montáže a nastavenia LPG, CNG a LNG zariadení chystáme pre vás test na výkonovej stolici aj s tlačou protokolu. Naša firma v dosiahnutí cieľa o maximálnu kvalitu pre vás pokračuje opäť tam, kde to nie je bežné a sme prvé pracovisko montáže LPG zariadení s výkonovou stolicou pre osobné vozidlá a dokonca aj so stolicou pre nákladné vozidlá. To znamená, že dobrovoľne otestujeme vaše vozidlo po stránke fungovania a výkonu motora pred a hlavne po montáži, s predložením protokolu o testoch a rozdielu vo fungovaní a výkone motora.

 

 

11. U nás na jednom mieste až 99% služieb v rámci servisu vozidla!


U nás pod jednou strechou vybavíte 99% vecí ohľadom testov, diagnostiky, opravy, servisu vozidla a jeho systémov (elektronické systémy, riadiace jednotky, elektrika, vstrekovania, agregáty, motor, náplne, prevodovky, brzdy, kolesá, podvozok, karoséria, zabezpečovacie zariadenia, doplnky, atď.). Všetko na jednom mieste so špičkovým vybavením. Vlastníme zopár takých strojov, ktoré sú ojedinelé, alebo je ich na Slovensku len pár.

 

 

 

12. U nás aj 99% povinných a nepovinných kontrol vozidla!


Dôkazom starostlivosti o zákazníka je taktiež 99% povinných a nepovinných kontrol vozidla, ktoré máte možnosť urobiť tiež u nás - pod jednou strechou! Či už je to EK a TK, alebo KO pri dovoze alebo vývoze vozidla, kontrola LPG ale aj CNG zariadenia, overenie tachografu, tachografové karty vodičov, overenie pravosti najazdených kilometrov, atď. Oplatí sa veru prísť k nám aj zďaleka :)

 

 

13. Zákaznícka karta – VERNOSTNÝ SYSTÉM so zľavami na všetko. U nás v rámci All4Car s priamym prístupom ku stavu kreditu cez internet.


V rámci našich služieb v All4Car máte možnosť získať zľavy na všetko a to priamo v eurách. Zároveň si cez internet v Zákazníckej zóne môžete sledovať váš kredit na karte. Okrem toho je tu možnosť priameho prechodu cez kartu na Elektronickú servisnú knižku.

 

 

 

14. Sme jediní na Slovensku s Elektronickou Servisnou Knižkou tohto druhu.


Od 01.01.2015 sme momentálne jediná firma na Slovensku, ktorá má zavedený elektronický systém evidencie servisných prehliadok (Elektronickú Servisnú Knižku) s pripomienkovým systémom, kde sa dostane aj zákazník a nie iba výrobca vozidla alebo iba servis. Zákazník môže priamo využívať túto evidenciu, alebo si ju vytlačiť či použiť pri predaji vozidla ako dôkaz. V tejto ESK má evidované nielen prehliadky vozidla po kilometroch, ale aj prehliadky LPG zariadenia, či emisnú alebo technickú kontrolu.

 

 

15. Sme montážne pracovisko CNG zariadení a taktiež zástupcovia výrobcov a dovozcovia.


Okrem LPG zariadení sme aj pracovisko CNG zariadení – samozrejme sme aj ich dovozcovia a zástupcovia výrobcu. Týmto sme v rámci Slovenska opäť jedny z mála. I keď dopytov po CNG montáž nie je tak veľa, mnohým zákazníkom sme pomohli v rámci servisu CNG, demontáže CNG zariadenia alebo následných kontrol a administratívy, ktoré vieme urobiť všetky na počkanie. Vy idete už len na okresný úrad dopravy aj s dokladmi CNG zariadenie odhlásiť.

 

 

 

16. Montujeme splynovače LPG a CNG aj do českých vozidiel.


Montujeme splyňovače aj do českých vozidiel a pôsobíme aj v Českej republike. Legislatívne máme zvládnuté aj tieto montáže. Boli u nás aj takí zákazníci, ktorí si z dôvodu veľkých registračných poplatkov nechali vozidlo zapísané na českých ŠPZ a chceli namontovať LPG. A takýchto zákazníkov "zachraňujeme" tu, na Slovensku. Vieme zapísať montáž aj do databázy Ministerstva dopravy ČR, keďže sme aj zástupcovia výrobcu, ale o tom až v ďalšom bode...

 

 

17. V ČR taktiež zastupujeme niektorých výrobcov LPG a CNG zariadení.


Sme zástupcami výrobcov LPG zariadení aj v Českej republike. Tu montujeme a dodávame Technology Gaz a holandské systémy Vialle. Aj v Čechách máme teda svojich spokojných zákazníkov.

 

 

 

18. Dodávame a montujeme nezávislé kúrenia a sme zástupca výrobcu Autoterm.


Sme zástupcom výrobcu a dovozcom najväčšieho výrobcu nezávislých kúrení v Rusku Autoterm, ktorý je cenovo výhodný skutočne pre každého. Taktiež montujeme aj iné značky a výrobcov. Plynové zariadenie a nezávislé kúrenie je ideálnou kombináciou a vďaka tejto značke ho môžete mať v aute aj vy (na požiadanie vysvetlíme prečo).

 

 

Koľko ma bude stáť prestavba na LPG?
Pošlite nám parametre auta a my vám vypočítame cenu.
Novinky emailom

Chcete dostávať aktuálne informácie o plyne do auta?