Montáž, servis a prestavba auta na plyn
All4car

VIALLE – splynovače ktoré oslovia najnáročných motoristov

Výhody splyňovača Vialle

 

 
 • Systém funguje na technológií kvapalného vstrekovania.
 • Systém prepína na LPG už po 30 sekundách až jednej minúte bez potreby zohriateho motora.
 • Výkon motora neklesne, práve naopak, v určitých fázach nepatrne stúpa.
 • Je to systém s minimálnou servisnou náročnosťou.
 • Cena za montáž môže začínať: pri 4-valci na sume 1890 €; pri 6-valci na sume 2280 €; pri 8-valci na sume 2660 € (pozn. – v cene sú už poplatky, kolky na OU, administratívne náklady, štátna skúšobňa, EK, TK, kolky na polící a cena záleží aj od typu vášho vozidla).

 

 

Naše odporúčanie:

Vialle systémy ponúkame maximálne najnáročnejším zákazníkom. Oplatia sa majiteľom vozidiel s menším voľným priestorom okolo motora a zákazníkom, ktorí jazdia stredný a väčší počet kilometrov alebo majú hodnotné vozidlá. Odporúčame ich aj motoristom, ktorí majú vozidlá s väčším obsahom alebo nové vozidlá a vodičom s vačším počtom jazdenia kratších vzdialeností.

 

 

 

Čo je Vialle?

Prestavba auta na plyn je cenovo výhodným riešením najmä pre tých, ktorí autom jazdia denne a to hneď niekoľkokrát. Aj preto by práve oni mali pri výbere správneho LPG zariadenia staviť na overenú kvalitu. Vialle splyňovače sú silnou značkou na trhu, ktorá túto overenú kvalitu ponúka. My ich zase ponúkame naozaj náročným zákazníkom, ktorí sa v oblasti montáže auta plne spoliehajú na odbornosť nášho servisu.

 

 

V čom je Vialle iný?

Vialle úspešne vyvinul LPG systém kvapalného vstrekovania, ktorý nazýva LPi. Vďaka tejto technológií už LPG nesplyňuje, ale ho vstrekuje do sania v kvapalnom skupenstve. Dávkovanie je tým pádom presnejšie a spaľovanie optimálnejšie. Výkon vášho vozidla bude porovnateľný s výkonom benzínového motora, dokonca nepatrne stúpne.

 

       

 

 

Čo na Vialle oceníte vy?

Ako vodič auta oceníte na tomto zariadení hneď niekoľko kvalít. Výhody tohto typu LPG zariadenia vyplývajú hlavne z toho, že Vialle vstrekuje plyn v kvapalnom skupenstve.

 

 

 • Medzi jazdou na benzín a na plyn nezbadáte takmer žiadny rozdiel. Dokonca väčšina motorov ide lepšie a kultivovanejšie na LPG ako na benzín.
 • Výkon motora je porovnateľný s benzínovým, dokonca nepatrne stúpne.
 • Pri Vialle je motor nepatrne živší ako pri benzíne.
 • Ide o takmer bezúdržbový systém – servisná náročnosť je minimálna vzhľadom k pomeru najazdených kilometrov.
 
 • Zariadenie umožňuje štart hneď na plyn. Pri systéme LPdi sa motor nemusí zahriať, štartuje priamo na plyn. Pri systéme LPi sa po štarte na benzín a následnom zahriatí (trvá cca jednu minútu) prepne opäť na plyn sám.
 • Zariadenie LPdi umožňuje štart hneď na plyn. Pri systéme LPi sa motor nemusí zahriať a po štarte na benzín a následnom natlakovaní systému (trvá cca 30 sekúnd až jednu minútu) už prepína sám do plynu.

 

 

 

Pre koho je Vialle?

Systémy Vialle odporúčame najmä zákazníkom, ktorí sa nepozerajú na ceny, ale na kvalitu a so svojím automobilom pravidelne a veľa jazdia. Vialle je tu aj pre tých, ktorí si potrpia na to, aby ich auto nestratilo prestavbou žiadnu zo svojich pôvodných vlastností, najmä čo sa týka sily motora. Vialle, rovnako ako Prins, je overená holandská značka splyňovačov.

 

 

Vialle je overená technika

Pohon Vialle LPi na skvapalnený plyn bol prispôsobený mnohým značkám áut. Spoločnosť priamo spolupracuje s výrobcami vozidiel Volvo, Hyundai, Volkswagen, Ford, Suzuki-Maruti, DAF alebo Kia, na ktorých svoje zariadenia aj testuje.

 

 

Koľko ma bude stáť prestavba na LPG?
Pošlite nám parametre auta a my vám vypočítame cenu.
Novinky emailom

Chcete dostávať aktuálne informácie o plyne do auta?