Montáž, servis a prestavba auta na plyn
All4car

Prestavba auta a montáž LPG v Považskej Bystrici

Ste z Považskej Bystrice a potrebujete nájsť servis, v ktorom vám odvedú kvalitnú prestavbu auta na LPG? Naša spoločnosť All4Car - Autoklinika Holčík, ktorá má s montážami LPG dlhoročné skúsenosti, sa nachádza od Považskej Bystrice cca 28 km!

 

 

Prečo si nechať prestavať auto na plyn u nás, v Záriečí?

 

  • All4Car vie v prípade záujmu zabezpečiť svojim zákazníkom dovoz auta priamo na montážne pracovisko LPG. Ak si auto doveziete sami, odvezieme vás na najbližší spoj domov.
  • Ak nemáte ako vyzdvihnúť svoje prerobené auto na plyn, dovezieme vám ho v prípade záujmu až domov.
  • Aj z Považskej Bystrice k nám chodia zákazníci, ktorým montujeme LPG do áut. Sú spokojní, jazdia lacnejšie a vy môžete byť tiež jedným z nich!
  • Na jednom mieste vám ako zákazníkovi: zabezpečíme všetky opravy týkajúce sa vozidla, všetky povinné aj nepovinné kontroly, servis všetkých značiek LPG zariadení (aj v prípade špecifických porúch). Aj preto máme zákazníkov z celého Slovenska a tiež aj zo zahraničia.

 

 

Rozhodli ste sa pre plyn do vášho auta a teraz chcete nájsť servis, ktorý vám ho odborne spraví? Nehľadajte ten najbližší či najlacnejší servis, ale ten najlepší. Zájsť do All4Car do Záriečia sa naozaj oplatí, pretože v oblasti montáže LPG ponúkame aj toto:

 

  • Vybrať si môžete až 6 druhov splyňovačov LPG. Ponúkame značky Technology Gaz, Stargas, KME, ICOM, Prins a Vialle. Ponuku ocenia ako nároční motoristi tak majitelia motorov TSI či FSI.
  • V našej ponuke máme Prins, špičkovú holandskú značku, ktorej sme zároveň oficiálnym dovozcom a zástupcom výrobcu. S Prinsom dostávate do auta naozaj kvalitný splyňovač.
  • LPG vám namontujeme aj NOVÉHO auta a to v prípade značiek Chevrolet, Opel, Citroën, Kia, Mitsubishi, Mazda, Hyundai, Peugeot, Dacia, Renault, Volkswagen, Audi, Škoda atď. Zároveň neprídete o záruku - to sa oplatí, však?
  • Montujeme LPG do motorov TSI, FSI, do niektorých dieselových motorov a zároveň montujeme plynné aj kvapalné vstrekovania.
  • Zákazníkom ponúkame Vernostný systém, ktorý ich za vernosť, teda nákupy a zaplatené služby v All4Car, odmeňuje finančne. Peniaze môžu využiť na ďalšiu návštevu servisu či nákup dielov.
  • Pre našich zákazníkov sa neustále snažíme robiť viac a viac. Prečítajte si článok 18 dôvodov prečo LPG u nás. Veríme, že vás presvedčí o tom, že náš servis je vaša správna voľba.

 

 

 

Zastavte sa, tešíme sa na Vás :)

 

 

Koľko ma bude stáť prestavba na LPG?
Pošlite nám parametre auta a my vám vypočítame cenu.
Novinky emailom

Chcete dostávať aktuálne informácie o plyne do auta?