Montáž, servis a prestavba auta na plyn
All4car

U nás zbierate peniaze, nie nepotrebné body

 

 

Kvalitný servis + niečo navyše. To sa oplatí!

 

Keďže v Autoklinike Bosch Car Service si vážime ako nových tak aj našich verných zákazníkov, pripravili sme pre vás systém, v ktorom môžete ušetriť. Určite už poznáte vernostné kartičky, ktoré ponúka takmer každý väčší obchodný reťazec. Naša vernostná karta je ale iná, zbiera vám totiž reálne peniaze, nie body! Peniaze sa na ňu pripisujú po každej platbe u nás v Autoklinike Bosch Car Service a to ako v servise, tak aj na STKáčke alebo pri servise po montáži LPG. Zákazník získava vždy určité percento z tržby (nákupu), ktoré si po čase môže nechať odrátať z účtu a tak ušetriť!

 

 

Príklad:

Za akúkoľvek servisnú službu alebo inú službu v rámci nášej Autokliniky Bosch Car Service zaplatíte u nás 135 €. Automaticky vám pripíšeme na váš účet 5% z platby, teda 6,75 €. O pár týždňov si k nám prídete prezuť pneumatiky alebo vymeniť olej a budete mať platiť 16 €. Necháte si odrátať svojich našetrených 6,75€ a zaplatíte len 9,25 €! A to nie je všetko. Na váš účet sa vám pripíšu ďalšie peniaze, teda ďalších 5 % zo zaplatenej sumy 9,25 €. Alebo si postupne našetríte napríklad 26 € na STK a zaplatíte si ju stiahnutím kreditu z karty. Sami si vyberiete ako vám to bude lepšie vyhovovať..

 

 

 

 

Stav účtu si môžete kedykoľvek skontrolovať

Stačí sa prihlásiť cez Zákaznícku zónu na našich weboch a ste tam. Budete mať dokonalý prehľad o vašom kredite priamo v eurách. Nezbierate body, nedostanete lacné panvice alebo darčeky, za ktoré si musíte ešte doplatiť. S nami peniaze skutočne šetríte.

 

 

Elektronická servisná knižka ako súčasť Vernostného systému

 

Po novom majú všetci naši zákazníci možnosť nazrieť do Elektronickej servisnej knižky. Čo to je? Servisná knižka vozidla v elektronickej podobe. Získate dokonalý prehľad o opravách či servisoch vášho vozidla. Naším cieľom je neskrývať pred zákazníkom nič. Nie sme ako iné servisy, ktoré majú problém vás pustiť do dielne. My vás púšťame ku všetkým záznamom, ba dokonca vám pripomenieme aj dôležité dátumy.

 

 

 

Od 01.01.2015 sme momentálne jediná firma na Slovensku, ktorá má zavedený takýto elektronický systém evidencie servisných prehliadok (ElektronickúServisnúKnižku) s pripomienkovým systémom, kde sa dostane cez zákaznícku kartu aj zákazník a nie iba výrobca vozidla alebo servis. Na požiadanie môže zákazník priamo využívať túto evidenciu, alebo si ju vytlačiť či použiť pri predaji vozidla ako dôkaz. V tejto ESK má dokonca evidované nielen prehliadky a opravy vozidla po kilometroch, ale aj prehliadky LPG zariadenia, či emisnú alebo technickú kontrolu.

 

 

 

Jediná zákaznícka karta, ktorá funguje aj keď ju stratíte!

 

Je to tak, nemusíte ju mať so sebou a zľavu získate vždy. Vieme si vás totiž vyhľadať v systéme podľa mena, priezviska alebo telefónneho čísla. Vernostnú kartu môžete používať na viac vozidiel a tak svoju zľavu znásobiť. Zároveň budete mať prehľad o všetkých servisných úkonoch na vašich autách.

 

 

 

Prečo je naša karta iná? Pre toto!

 

Vedieme vám na nej na požiadanie Elektronickú servisnú knižku. Zadarmo.

Hneď pri prihlásení máte možnosť vstupu do Elektronickej servisnej knižky, v ktorej máte prehľad o všetkých vykonaných úkonoch na vašom vozidle (alebo vozidlách). Sme úplne prví, ktorí takéto niečo pre zákazníka pripravili. Ak sa pýtate prečo, odpoveď je ľahká - nie každý servis pracuje transparente a dobrovoľne si zduplikuje prácu. My však takí nie sme. Dokonca pre vás pripravujeme aj upozornenia na dôležité servisné úkony prostredníctvom emailov a SMS. Ale o tom vás budeme včas informovať, nech sa môžete vopred tešiť!

 

 

 

Karta All4Car vám peniaze neberie, ale vracia.

Toto nie je kartička pre nálepečky alebo pečiatky, za ktoré potom získate pochybnú zľavu alebo darček, ktorý často musíte aj doplatiť. Vďaka našej karte máte možnosť ponížiť si svoj konečný účet a reálne ušetriť. A to v akomkoľvek servise pod značkou All4Car.

*Výnimku tvorí montáž LPG splyňovača a poistné udalosti, na ktoré sa zľava nevzťahuje. T.j. zo sumy za montáž plynu vám percentná na kartu dať nemôžeme. Ak už na karte máte nejaké našetrené peniaze, platbu montáže je možné si takto ponížiť.

 

 

 

Zľavu dostanete aj bez karty.

Skúste si vernostnú kartu do supermarketu zabudnúť. Zabudnúť hneď môžete aj na zľavu z nákupu. U nás si vás vieme vyhľadať podľa mena, priezviska, telefónu alebo EČV, takže o svoju zľavu neprídete ani vtedy, keď karta ostane doma. Zľavu dostanete aj vtedy, keď s autom neprídete vy, ale niekto iný z rodiny.

 

 

Viac áut, len jedna karta.

Na vernostnú kartičku môžete zapísať svoje vozidlo, príp. vozidlo manželky alebo aj firemné autá. Nepotrebujete mať vždy zvlášť kartičku, pretože kartu máte na výhody a nie na hru mariášu. Veríme, že toto uľahčenie oceníte, pretože sme sa snažili spraviť Vernostnú kartu čo najviac praktickú.

 

 

Vždy viete, koľko peňazí máte na účte.

Cez Zákaznícku zónu sa prihlásite a jednoducho skontrolujete stav na účet. Nie je nič jednoduchšie. Nemusíte čakať na žiadne mesačné výpisy a podobne.

 

 

 

 

 

Nemáte ešte kartičku a páčia sa vám výhody? Zavolajte!

 

+421 42 4692 271

 

 

 

 

Dôležité info na záver:

 

  • Vernostnú kartu All4Car získa každý zákazník, nový alebo verný. Stačí o ňu požiadať v našich servisoch a predajniach.
  • Karta platí na všetkých miestach (servisoch), ktoré zastrešuje naše logo All4Car.
  • Za vybavenie a vedenie karty sa neplatí.
  • V prípade straty karty vám nič nehrozí a výhody vám vedieme aj naďalej bez karty (ako sme už spomínali), alebo vám vieme vybaviť novú kartu. O staršie nazbierané peniaze však neprídete!
  • Z vernostného systému sa môžete kedykoľvek odhlásiť a nie je pre žiadneho zákazníka povinný. Na druhej strane, prečo sa pripraviť výhody, keď ste k nim tak blízko? :)

 

 

 

Zákaznícky vernostný systém je prevádzkovaný v programe lioCARD.

 

 

 

Koľko ma bude stáť prestavba na LPG?
Pošlite nám parametre auta a my vám vypočítame cenu.
Novinky emailom

Chcete dostávať aktuálne informácie o plyne do auta?