Montáž, servis a prestavba auta na plyn
All4car

Prestavba auta a montáž LPG v Nemšovej

Ak ste z Nemšovej a hľadáte kvalitný servis na prestavbu nového alebo ojazdeného auta na LPG, príďte k nám. Naša firma All4Car - Autoklinika Holčík zo Záriečia sa od Nemšovej nachádza necelých 38 km. 

 

 

Pricestujte na montáž LPG k nám, oplatí sa vám to pre tieto dôvody!

 

  • Spoločnosť All4Car vám po dohode vie zabezpečiť dovoz vozidla na montáž. Ak ste z Nemšovej a nemáte sa ako dostať bez auta domov, po dohode vás odvezieme na najbližší spoj.
  • Vozidlo vám po dohode vieme doviesť po montáži domov, do Nemšovej.
  • Aj z Nemšovej máme spokojných zákazníkov, ktorí si nechali namontovať LPG u nás v All4Car. Pripojte sa k nim aj vy.
  • Len u nás nájdete kompletný servis a služby na jednom mieste. Servisujeme všetky LPG zariadenia a to aj v prípade špecifických porúch, robíme komplexný servis a opravy automobilov a ich systémov, povinné aj nepovinné kontroly. Spokojných zákazníkov by ste u nás našli zo všetkých kútov Slovenska a pribúdajú aj tí zahraniční.


 

Nechajte si spraviť montáž LPG do auta a jazdite lacnejšie. Nehľadajte ten najlacnejší a najbližší servis ale ten najlepší, ktorý má s prestavou na LPG najviac skúseností. Pýtate sa, prečo prísť práve k nám? Tu sú odpovede:

 

  • V našej ponuke LPG splyňovačov máme až 6 druhov splyňovačov - značky Technology Gaz, Stargas, KME, Prins, Vialle a ICOM. Ponúkame značky pre náročných motoristov, ale aj pre majiteľov TSI či FSI motorov.
  • Sme zástupcom výrobcu a dovozcom splyňovačov svetoznámej značky Prins. S Prinsom máme bohaté skúsenosti a značku môžeme len odporučiť.
  • LPG vám namontujeme aj do NOVÉHO vozidla a to pozor - bez straty záruky. Montáž sa týka značiek Chevrolet, Opel, Citroën, Škoda, Volkswagen, Audi, Kia, Mitsubishi, Mazda, Hyundai, Peugeot, Dacia, Renault a veríme, že nových značiek bude stále pribúdať.
  • LPG montujeme aj do motorov TSI a FSI, či do niektorých dieselových motorov. V ponuke služieb je aj montáž plynného či kvapalného vstrekovania.
  • Každý náš zákazník môže byť súčasťou Vernostného systému, ktorý ho za nákupy a platby u nás odmeňuje ďalšími peniazmi. Tie sa mu pri ďalšej platbe odrátajú a preto šetrí.
  • V článku 18 dôvodov prečo LPG u nás sme pre vás spísali naše najväčšie plusy a dôvody, prečo sa oplatí nechať si namontovať plyn práve v našej firme. Prečítajte si ho!

 

 

 

Zastavte sa, tešíme sa na Vás :)

 

 

Koľko ma bude stáť prestavba na LPG?
Pošlite nám parametre auta a my vám vypočítame cenu.
Novinky emailom

Chcete dostávať aktuálne informácie o plyne do auta?