Montáž, servis a prestavba auta na plyn
All4car

Prestavba auta a montáž LPG v Martine

Ste z Martina a chcete si nechať prestavať vozidlo na LPG? Príďte k nám do All4Car - Autokliniky Holčík v Záriečí. Z Martina ste u nás za necelú hodinku a štvrť! 

 

 

Pýtate sa prečo cestovať kvôli prestavbe na LPG až k nám? Pretože okrem montáže LPG vám ponúkame aj nasledovné služby:

 

  • V prípade, že k nám nemáte ako doviesť svoje auto, vieme ho po dohode s vami doviesť z Martina my. Ak sa nebudete mať ako dostať domov, po dohode vám vieme zabezpečiť aj odvoz na najbližší spoj.
  • Vozidlo vám po dohode vieme po montáži LPG doviesť až do Martina.
  • Aj v Martine máme spokojných zákazníkov, ktorí si nechali u nás namontovať plyn do auta. Pripojte sa k nim aj vy!
  • Naša firma All4Car poskytuje všetky servisné služby pre LPG a riešime i vážnejšie poruchy, ktoré vám ostatné servisy odmietnu opraviť. Ďalej robíme kompletný servis áut a systémov a poskytujeme všetky povinné a nepovinné kontroly. Máme zákazníkov nielen zo Slovenska, ale aj zo zahraničia.

 


Nechať si prestavať auto na plyn znamená jazdiť lacnejšie. Neoplatí sa hľadať najlacnejší a najbližší servis, ale najkvalitnejší, ktorý má s montážou LPG bohaté skúsenosti. V All4Car vám okrem prestavby na plyn vieme zabezpečiť:

 

  • Ponuku 6 splyňovačov značiek Technology Gaz, Stargas, KME, Prins, Vialle a ICOM. Splyňovač si u nás vyberie náročný zákazník, ale aj majiteľ TSI či FSI motoru.
  • Zastupujeme a zároveň dovážame na Slovensko značku splyňovačov Prins. Táto značka patrí medzi top, čo sa splyňovačov LPG týka.
  • LPG montujeme nielen do ojazdených áut, ale aj do úplne NOVÝCH áut a to bez straty záruky. Zatiaľ montujeme tieto značky: Chevrolet, Opel, Citroën, Kia, Mitsubishi, Mazda, Hyundai, Peugeot, Dacia, Renault, Audi, Volkswagen, Škoda a veríme, že ďalšie budú pribúdať.
  • Montáž LPG vykonávame aj pri motoroch TSI a FSI a taktiež pri niektorých dieselových motoroch. V ponuke máme aj kvapalné a plynné vstrekovanie.
  • Naši zákazníci majú možnosť využívať výhody Vernostného systému, ktorý ich za platby u nás odmeňuje peniazmi, nie bodmi. Peniaze sa vám pri ďalšej platbe za servis alebo súčiastky odpočítajú a vy tak šetríte.
  • Chcete viac dôvodov, prečo je prestavba na plyn u nás správnym rozhodnutím? Prečítajte si článok 18 dôvodov prečo LPG u nás.

 

 

 

Zastavte sa, tešíme sa na Vás :)

 

 

Koľko ma bude stáť prestavba na LPG?
Pošlite nám parametre auta a my vám vypočítame cenu.
Novinky emailom

Chcete dostávať aktuálne informácie o plyne do auta?