Montáž, servis a prestavba auta na plyn
All4car

Za posledný rok nám návštevníci pridali 30+ čerpacích staníc do našej mapy

 

Na stránke lacnevozenie.sk nájdete unikátnu mapu LPG, CNG, LNG a elektrostaníc na Slovensku, v Česku aj v zahraničí. Keďže stanice vznikajú a zanikajú, umožnili sme návštevníkom stránky posielať tipy na nové stanice, ktoré pomôžu všetkým motoristom jazdiacim na plyn alebo elektriku. Aké radostné bolo naše zistenie, že za posledný rok pribudlo do mapy viac ako 30 nových miest, kde môžete natankovať LPG, CNG, LNG alebo si dobiť svoj elektromobil! A preto – veľká vďaka vám všetkým, naozaj si váš čas a tipy vážime a veríme, že je mapa vaším verným spoločníkom na cestách po Slovensku či Európskej únii.

 

 

Prečo pridávať ďalšie čerpacie stanice do mapy?

Nájsť kvalitnú čerpaciu stanicu, ktorá ponúka presne vaše palivo pritom vôbec nie je samozrejmosť. Dennodenne sadáme do auta a už akosi automaticky meriame rovnakú cestu do práce, do obchodu, k rodine. Vieme, kde sa nachádza spoľahlivý servis, kde čerpacia stanica. Problém ale nastáva vtedy, keď nečakane vybehneme za náš okres či kraj a neuvedomíme si, že nie každá čerpačka ponúka možnosť tankovať LPG, alebo napríklad dobitie elektromobilu. Verte nám, nie ste jediní, ktorí kvôli čerpacej stanici nachodili nejeden kilometer navyše. Aj preto je dobré zapísať si, kde človek tankoval – stačí rýchlo napísať adresu do mobilu, alebo odfotiť informácie o prevádzke na dverách stanice, kde sa nachádza aj adresa. Druhý krok je tiež jednoduchý. Využijete formulár na našej stránke a naťukáte základné údaje o čerpacej stanici, ktorú ste navštívili. Hotovo, práve ste pomohli kolegom motoristom pri hľadaní čerpacej stanice v ich okolí!   Poďakovanie za pridávanie čerpacích staníc

 

 

 

 

Možno si poviete: ale veď túto čerpaciu stanicu už musí poznať hádam každý! Neverte tejto myšlienke! Keď človek nepotrebuje tankovať, sústredí sa po ceste na iné body či miesta. Motorista, ktorý najprv jazdí na benzín a v plyne je úplným nováčikom tiež nemusí mať prehľad o tom, ktorá z jeho predchádzajúcich čerpačiek ponúka možnosť doplniť palivo LPG. Rovnako dobre vhod padne mapa aj zákazníkom s elektromobilmi. Dobíjacie stanice na Slovensku síce nie sú raritou, ale aj tak ich zatiaľ nenájdeme v každom meste. Mapa pomôže aj vtedy, keď vašu obľúbenú stanicu nečakane zatvoria a vy nemáte prehľad o tom, kde môžete tankovať vo vašom okolí.

 

 

V našej mape čerpacích staníc nájdete čerpacie stanici po celej EÚ

Myšlienka mapy čerpacích staníc na našej stránke tkvie v tom, že má slúžiť hlavne vám – našim zákazníkom a všetkým motoristom. Mapa okrem Slovenska nájde čerpacie stanice aj v celej EÚ, čiže nájsť miesto, kde na dovolenke natankujete plyn alebo dobijete elektromobil nebude vôbec ťažké. Stačí zapnúť internet v mobile, zvoliť palivo a vyhľadať stanicu. Mapa funguje výborne aj na mobilných zariadeniach či tabletoch. Takže nezabudnite, tankujte, pridávajte stanice do mapy a hlavne – jazdite opatrne.

 

 

Pozrite sa, či je aj vaša čerpacia stanica na mape

 

 Mapa čerpacích staníc

 

 

 

 

Koľko ma bude stáť prestavba na LPG?
Pošlite nám parametre auta a my vám vypočítame cenu.
Novinky emailom

Chcete dostávať aktuálne informácie o plyne do auta?