Montáž, servis a prestavba auta na plyn
All4car

Viac o združení All4car

Autoklinika Bosch Car Service, člen All4car

 

 

 

 

Bola založená v roku 1999 pod názvom Tibor Holčík SERVIS AUTOELEKTRO, z ktorého sa časom pre kompletnosť a precíznosť služieb zapísala do pamäti zákazníkov ako Autoklinika Bosch Car Service. Názov Autoklinika naznačuje zdravotnú starostlivosť o automobil, ktorá zaručí nielen odstránenie poruchy a vykonanie servisných úkonov, ale aj celkový zdravý "chod" vozidla. Teda aby auto aj motor fungovali, podvozok vykazoval dobré jazdné vlastnosti pri minimálnom opotrebovaní sa a aby jazda vo vozidle bola príjemná aj z hľadiska komfortu, hluku, vibrácií a to vo všetkých jazdných režimoch. Takýto prístup k starostlivosti o motorové vozidlo je svojím spôsobom jedinečný a posúva autoservisnú činnosť na úroveň „automobilovej medicíny“. Odtiaľ teda novozaužívaný názov autoservisu: AUTOKLINIKA.


 

Od roku 2005 sme Bosch Car Service

 

Autoklinika Bosch Car Service patrí do servisnej siete Bosch Car Service. Na začiatku bola jej hlavnou oblasťou oblasť autoelektriky a opravy štartérov a alternátorov. V roku 2005 sme po splnení náročných podmienok získali štatút Bosch Car Service (BCS). O dva roky neskôr, v roku 2007, sme v dielenskom teste v konkurencii viac ako 120 Bosch Car Servisov zo Slovenskej a z Českej republiky získali opäť prvé miesto. V teste kvality, čo je oficiálne preverovanie parametrov servisu, bez ktorých je poskytovanie vysoko kvalitných služieb nemožné, sa v roku 2010 spomedzi BCS v Českej a v Slovenskej republike umiestnila Autoklinika Bosch Car Service na 1. mieste. Prvenstvo sme obhájili aj v roku 2013.

 

 

 

Prečo sú tieto testy dôležité?

Bosh Car Servis sám preveruje svoje servisy, aby zaručil zákazníkom určitý štandard služieb. Môžeme to nazvať aj "BOSH ISO". V prvom, dielenskom teste (alebo fantóm teste), príde do servisu zákazník, napr. kvôli servisnej prehliadke. Po skončení sa predstaví ako pracovník firmy BOSH, ktorý chcel zistiť kvalitu našich služieb. Na základe dotazníka zaznačuje našu ochotu a komunikáciu so zákazníkom, dodržanie termínov, nájdenie skrytých porúch a podobne.

 

 

 

Druhý test je test kvality, alebo vopred nahlásený audit. Kontroluje náš počítačový systém evidencie vozidiel, používanie hlavičkových papierov, povinné vybavenie či absolvovanie potrebných školení. Kontroluje sa poriadok na dielni, používanie ochranných prvkov ako poťahy, fólie na volant či riadiacu páku. Prejsť oboma testami si vyžaduje naozaj precíznu a kvalitnú prácu.

 

 

Autoklinika dnes

 

Dnes pracuje v autoservise Autoklinika Bosch Car Service v Záriečí 16 zamestnancov. Okrem doslova kompletného autoservisu sme autorizovaný servis kúrení značiek WEBASTO a EBERSPÄCHER. Zároveň sme dovozcom, autorizovaným servisom a montážnym pracoviskom pre nezávislé kúrenia značky Autoterm, najväčšieho výrobcu kúrení v Rusku. Prevádzkujeme servis a montáž LPG zariadení, pričom v ponuke máme až 6 značiek splyňovačov. Zároveň máme aj Pracovisko emisnej kontroly pre vozidlá s plynom.

 

 

 

 

 

 

 

Video: Ako to v Autoklinike funguje.

 

  Kapacita autoservisu je využitá na maximum, a preto z tohto dôvodu a tiež z dôvodu zlepšenia služieb pre našich zákazníkov sme vybudovali novú prevádzku STK, prevádzku PEK a taktiež Pracovisko Kontroly Originality (Prvú Púchovskú STK) v obci Mestečko s certifikátom kvality ISO 9001. Tam, okrem iného, prevádzame technické a emisné kontroly a kontroly originality. Taktiež tu máme vybudované ďalšie nové priestory autoservisu – Rýchloservis a Pneuservis s kapacitou 5 pracovných miest pre vozidlá. V tejto prevádzke máme vybudované a schválené Metrologické pracovisko, kde vykonávame okrem rýchloservisu a pneuservisu motorových vozidiel aj overovanie záznamových zariadení – overovanie tachografov.

 

 

 

Bosch Car Service

 

Servisná sieť medzinárodného koncernu Robert Bosch bola založená v roku 1926 a v súčasnosti má viac než 13 500 servisov po celom svete a je zároveň najväčšou servisnou sieťou na svete. V roku 2005 získala sieť Bosch Car Service najvyššie ocenenie pre výrobky a služby SLOVAK GOLD 2005 v oblasti služieb. V roku 2010 ako jeden z mála uchádzačov získal SLOVAK GOLD už po druhýkrát. Firma Bosch zaručuje zákazníkom vysokú kvalitu, ktorú pravidelne overuje v každom servise. Čo označenie BOSCH znamená pre nášho zákazníka?

Prečítajte si článok Sme BOSCH - čo tým získate?

 

 

 

 

 

 

 
 

"Vážení zákazníci, pri tejto príležitosti využijem možnosť úprimne sa Vám poďakovať. Ďakujem za dôveru a vernosť, za to, že nám dávate prácu a energiu, za slová pochvaly, ale aj za otvorené slová kritiky, ktoré si tiež vážime a bez ktorých by sa nám horšie hľadali a odstraňovali naše nedostatky.

 

Mnohým zákazníkom ďakujem aj za ochotu prejsť veľké množstvo kilometrov a prekonať naozaj dlhé vzdialenosti z rôznych kútov republiky len preto, aby nás navštívili. Nesmierne si to vážime. Veď práve vy, naši spokojní a úprimní zákazníci, nás ženiete stále vpred. Je to pre nás dôležité a preto ešte raz VEĽKÁ VĎAKA !"

 

 

 

 

Tibor Holčík

 

riaditeľ All4car

 

 

 

 

Koľko ma bude stáť prestavba na LPG?
Pošlite nám parametre auta a my vám vypočítame cenu.
Novinky emailom

Chcete dostávať aktuálne informácie o plyne do auta?