Montáž, servis a prestavba auta na plyn
All4car

Prins – celosvetovo najlepšia kvalita a značka splyňovačov LPG

Výhody splyňovača Prins

 

 
 • Kvalita jazdy porovnateľná s kvalitou jazdy na benzín.
 • Systémy testované priamo na rôznych značkách automobilov.
 • Diagnosticky kedykoľvek nastaviteľná farba palivomera a loga Prins na ovládači (u VSI2).
 • Každý systém vstrekovania jedným reduktorom dokáže utiahnuť motor o výkone až 400 koní.
 • Majú vyvinutý špeciálny systém pre motory s TURBOM, s ktorými bývajú zväčša problémy - Prins to rieši "ľavou zadnou".
 • Je to systém s minimálnou servisnou náročnosťou a s maximálnou spoľahlivosťou - nami obľúbená značka splyňovača.
 • Cena za montáž môže začínať: pri 4 - valci na sume 1290 €; pri 6-valci na sume 1920 €; pri 8-valci na sume 2260 € (pozn. – v cene je mechanické premazávanie ventilov, taktiež sú v cene už poplatky, kolky na OU, administratívne náklady, štátna skúšobňa, EK, TK, kolky na polícií a cena záleží aj od typu vášho vozidla).
 • Náš najobľúbenejší výrobca splyňovača z dôvodu pomeru kvalita - cena. Aj keď je cena vysoká, verte nám, že kvalita je ešte vyššia. Tu sa naozaj neplatí za značku, ale hlavne za kvalitu.

 

Naše odporúčanie:

Systémy Prins montujeme najmä pre zákazníkov ktorí nie sú takí bohatí, aby si kupovali lacné veci. Prídu si na svoje tí, ktorí majú radi naozajstnú kvalitu, spoľahlivosť, jazdia stredný a väčší počet kilometrov. Vhodný je pre zákazníkov, ktorí majú hodnotné vozidlá, vozidlá s väčším obsahom, nové vozidlá, vozidlá s turbodmýchadlom, a pre maximálne náročných zákazníkov. Nič lepšie sa do vozidla v rámci vstrekovania LPG, či už je to plynná alebo kvapalná fáza vstreku, dať nedá.

 

 

Keby si dávame plyn do vlastného auta dáme tam Prins.

 

Čítajte ďalej prečo.

 
 

 

 

 

 

V oblasti splyňovačov LPG nájdete na trhu viaceré značky. Ak s prestavbou auta na plyn nemáte žiadne skúsenosti, je dobré spoľahnúť sa na profesionálny servis. Ten by vám mal vedieť poradiť, ktorú značku vzhľadom k vami investovanej sume a typu vozidla by ste mali zvoliť. Spoločnosť All4Car má v oblasti montáží LPG bohaté skúsenosti. V rámci našej servisnej a montážnej praxe sa nám osvedčili najmä systémy Prins, ktoré si servisy chvália celosvetovo.

 

V montážach LPG do niektorých vozidiel dokonca držíme prvé, druhé alebo tretie miesto a to celosvetovo, za čo vďačíme firme PRINS, ktorú zastupujeme. Je to svetový líder v oblasti LPG a CNG zariadení a zároveň najkvalitnejší výrobca LPG a CNG zariadení a nových LPG a CNG technológii na svete.

 

 

 

 

 

Čo je Prins?

Prins je v oblasti LPG zariadení obľúbenou značkou. Spoločnosť Prins Autogassytemen BV si získala na trhu alternatívnych palivových systémov excelentné meno. Pôsobí na ňom už viac ako 25 rokov. Aj preto sa ich systémy spájajú s prvotriednou kvalitou a zárukou.

 

Robíme výhradné zastúpenie Prins pre Slovensko

Spokojnosť s touto značkou vyslovujeme aj my – naša spoločnosť sa stala nielen zástupcom výrobcu Prins, ale aj oficiálnym dovozcom týchto zariadení. Berieme to ako vyznamenanie a dôkaz ocenenia kvality a úrovne našej firmy, pretože stať sa zástupcom výrobcu takejto značky nie je vôbec jednoduché a je to pre nás obrovský úspech. Neskutočne si toho vážime a určite cítime zodpovednosť a zároveň aj záväzok v tejto kvalite pokračovať. Zároveň je to príležitosť pre slovenských zákazníkov mať vo vozidle tak kvalitné zariadenie ako je Prins a zároveň k nemu aj kvalitný servis.

 

 

Prins = výhody

Spoločnosť Prins funguje na báze vývoja. To znamená, že si svoje systémy navrhne, vyrobí, aj odskúša. Neustále sa venuje vývoju, zdokonaľovaniu a testovaniu svojich zariadení. Spolupracuje s viacerými značkami áut, dokonca svoje systémy skúša aj v takých modeloch, ktoré ešte neboli oficiálne predstavené na verejnosti. Práve z týchto dôvodov dostanete spolu s Prinsom aj nasledovné výhody:

 

 

 • Systémy sú montované s 3-ročnou zárukou a to bez obmedzenia počtu najazdených kilometrov, čo je neuveriteľné!
 • Kvalita a trvanlivosť týchto zariadení má často dlhšiu životnosť ako samotný automobil.
 • Prins ponúka kvapalné aj plynné vstrekovanie. Jeho vstrekovače majú najvyššiu kvalitu na trhu.
 • Splyňovače sú celosvetovo najlepšie, obsadili prvé miesto v kvalite LPG zariadení.
 • Do auta dostanete sadu, ktorej reduktor dokáže utiahnuť až 307 kilowattový - 400 koňový motor – na porovnanie, bežný motor má hodnoty od 55 – 130 kW.
 • Systém Direct LiquiMax umožňuje štart automobilu priamo na plyn.

 

 
 • Prins neustále zdokonaľuje kvalitu, funkčnosť a dizajn svojich zariadení, takže ich zariadenia sa dostávajú do maximálneho stupňa prepracovanosti. Dôkazom je aj to, že na ich systémoch VSI2 a DLM je dnes už možné meniť aj farbu ovládača – prakticky jediného prvku LPG zariadenia, ktoré máte v aute na očiach. Vieme vám ho tým pádom doladiť do farby prístrojovej dosky a to nielen v rozsahu zelená, modrá, červená, ale vyslovene až do odtieňov všetkých farieb a dokonca aj kedykoľvek farbu zmeniť.
 • Vďaka presnému dávkovaniu a najkvalitnejším vstrekovačom na trhu je pokles výkonu motora takmer zanedbateľný.

 

 

Prečo Prins pre vás?

Vybrať si kvalitný splyňovač do vášho auta je dôležité. Zaplatením plynového zariadenia a navrátením prostriedkov na jeho montáž sa totiž používanie plynu nekončí. Práve naopak, ešte len začína. Až vtedy sa ukáže kvalita plynového zariadenia. Pri Prinse neplatíte iba za značku ako to koľkokrát býva. Pri Prinse platíte za rokmi overenú kvalitu, prvotriednu v rámci celého sveta.


Zariadenia Prins preto odporúčame všetkým zákazníkom, ktorí nechcú byť spokojní len pri platení, ale aj po piatich, šiestich, či po viacerých rokoch používania zariadenia. Ako sme už spomínali, je pre zákazníkov, ktorí "nie sú takí bohatí, aby si kupovali lacné veci"!

 

 

 

 

 

 

Prečo All4Car odporúča Prins?

Kvalita týchto systémov sa nám osvedčila nielen u našich zákazníkov, ale aj u pracovníkov. LPG splyňovače Prins preto oprávnene prezývame „splyňovačmi z inej dimenzie“. Ich cena korešponduje s kvalitou, ktorá je porovnateľná, ba až vyššia než kvalita splyňovačov, ktoré sú montované do vozidiel už vo výrobe.

 

Zaujíma vás, prečo sa teda Prins nemontuje už do prvovýbavy vozidla? Prins totiž so svojou cenou uspeje pri máloktorej automobilke. Výrobcovia áut sa musia vtesnať do určitého rozpočtu. Prins nepatrí medzi lacné systémy, jeho kvalita je však nespochybniteľná. Okrem toho je aj špecialistom na LPG a CNG pre vozidlá s turbomotorom, s ktorými býva problém u niektorých plynových zariadení väčší a u niektorých menší. V tomto sa cíti Prins ako ryba vo vode! Turbomotory sú pre neho potešenie a srdcová záležitosť! Takže u niekoho problém, u nás potešenie.

 

 

Splyňovač od spoločnosti Prins sme namontovali do športovkých aj terénnych automobilov.

 

Prečítajte si viac   Prins v LPG

 

Koľko ma bude stáť prestavba na LPG?
Pošlite nám parametre auta a my vám vypočítame cenu.
Novinky emailom

Chcete dostávať aktuálne informácie o plyne do auta?