Montáž, servis a prestavba auta na plyn
All4car

Prečo odporúčame Prins aj pri dieselových motoroch

 

V rámci montáže splyňovačov LPG do benzínových motorov montujeme dnes až v 70% prípadoch značku Prins. Spokojnosť s touto technológiou je ako na našej strane, tak na strane zákazníkov. Aj v oblasti prestavby dieselových motorov na plyn vedie vo svetových rebríčkoch práve Prins. Prečítajte si viac!  

                               

                                           

 

Prins alternatívne palivové systémy sú víťazom prestížneho ocenenia 2014 WLPGA inovácie

 

Prins dostal najvyššie ocenenie v oblasti rozvoja technológie dvojitého paliva. Konkrétne ide o Prins Dieselblend, ktorý umožňuje jazdu ťažkých nákladných vozidiel na LPG. Túto technológiu považuje za prínosnú pre celý trh, hlavne tú časť, ktorá využíva ťažké nákladné automobily. Ocenenie je uznaním celej práce značky Prins v oblasti výskumu a vývoja duálneho paliva. Vďaka spoľahlivej a kvalitnej alternatívnej palivovej sústave prináša tento systém zníženie palivových nákladov a zároveň nižšie emisie unikajúce do prostredia.

 

 

 

Prečo ocenenie dostal Prins?

 

 

Kritériá na ocenenie boli naozaj prísne. Hodnotila sa technická inovácia, komerčný potenciál, pracovná výkonnosť, bezpečnosť celého systému a celkový prínos technológie pre rozšírenie plynu na trhu. Značke Prins veríme aj my a aj tu vidíte jeden z dôvodov, prečo sme im verní a odporúčame aj zákazníkom.

 

 

 

Prins má prvý systém Euro VI vozidla na dvojité palivo s CNG v Európe

Ďalším úspechom je vyvinutý systém na dvojité palivo s CNG v dieselových motoroch. Tento systém v podstate vyriešil dilemu ohľadom dvojitého paliva a jeho adaptácie na typ vozidla Euro VI, ktoré funguje na technológií úspory uhlíka. Systém bolo potrebné vyriešiť aj preto, aby sa vďaka využívaniu duálneho paliva zachovala dynamika v priemysle.

Firma bude postupne testovať viaceré značky vozidiel, zatiaľ začala s Mercedens-Benz Actros 2445, nasleduje DAF CNG. Už začiatkom roka 2015  firma Prins prišla s tromi rôznymi značkami, ktoré budú fungovať na systém zemného plynu CNG a zároveň aj nafty.

 

 

 

Koľko ma bude stáť prestavba na LPG?
Pošlite nám parametre auta a my vám vypočítame cenu.
Novinky emailom

Chcete dostávať aktuálne informácie o plyne do auta?