Montáž, servis a prestavba auta na plyn
All4car

Prestavba auta a montáž LPG v Novom Meste nad Váhom

Bývate v Novom Meste nad Váhom a rozhodli ste sa pre montáž LPG do vášho vozidla? Potom príďte k nám, do All4Car - Autokliniky Holčík v Záriečí.

 

 

Z Nového Mesta nad Váhom ste po diaľnici u nás za hodinku a montážou LPG u nás získate viaceré výhody:

 

  • Po dohode vám vieme zabezpečiť dovoz vozidla k nám do servisu. Navyše, ak by ste sa nemali ako dostať domov, zabezpečíme vám aj odvoz na najbližší spoj. Takúto službu ponúka máloktorý servis.
  • Ak si nebudete mať ako vozidlo vyzdvihnúť, vieme vám ho po dohode doviesť do Nového Mesta nad Váhom.
  • Zákazníci z Nového Mesta nad Váhom k nám chodia radi, často a sú s našou prácou spokojní. Buďte aj vy!
  • All4Car poskytuje pre motoristov kompletný a komplexný servis. Servisujeme všetky druhy LPG zariadení a to aj v prípade vážnejších porúch. Robíme servis automobilov a ich systémov a poskytujeme všetky povinné aj nepovinné kontroly. Naše služby si obľúbili zákazníci nielen zo Slovenska ale aj zo zahraničia a budeme radi, ak sa k ním tiež pripojíte.

 


Prestavba auta na LPG znamená jazdiť lacnejšie. Hľadať však najbližší a najlacnejší servis sa neopláca. Zvoľte si kvalitný a spoľahlivý servis, ktorý má s LPG skúsenosti. V All4Car vám okrem skúseností vieme ponúknuť aj toto:

 

  • V ponuke splyňovačov LPG máme už 5 druhov, pričom so všetkými máme skúsenosti alebo sme ich zástupcami a dovozcami. Ponúkame splyňovače pre majiteľov TSI a FSI motorov. Montujeme značky Technology Gaz, ICOM, Stargas, KME, Prins a Vialle.
  • Sme zástupcom a dovozcom najkvalitnejších splyňovačov Prins. Táto svetoznáma holandská značka patrí medzi špičku v oblasti LPG.
  • LPG montujeme nielen do ojazdených, ale aj do NOVÝCH vozidiel značiek Chevrolet, Škoda, Audi, Volkswagen, Opel, Citroën, Kia, Mitsubishi, Mazda, Hyundai, Peugeot, Dacia, Renault a to bez straty záruky.
  • LPG montujeme aj do áut s motormi TSI a FSI a taktiež do niektorých dieselových motorov. V ponuke máme vstrekovania kvapalné aj plynné.
  • Každý z našich zákazníkov má možnosť stať sa súčasťou Vernostného systému, s ktorým šetríte. Na zákaznícku kartu zbierate peniaze, nie body. Tie vám odrátame pri ďalšom nákupe alebo platbe za naše služby.
  • Ak potrebujete viac dôvodov prečo zvoliť naše služby a našu firmu, prečítajte si článok 18 dôvodov prečo LPG u nás, aby sme vás o našich skúsenostiach mohli ešte viac presvedčiť.

 

 

 

Zastavte sa, tešíme sa na Vás :)

 

 

Koľko ma bude stáť prestavba na LPG?
Pošlite nám parametre auta a my vám vypočítame cenu.
Novinky emailom

Chcete dostávať aktuálne informácie o plyne do auta?