Montáž, servis a prestavba auta na plyn
All4car

Prestavba auta a montáž LPG v Trenčíne

Ste z Trenčína a uvažujete nad prestavbou auta na plyn? V All4Car v Záriečí montujeme LPG do auta profesionálne a spoľahlivo. Od Trenčína sa nachádzame približne 55 km.

 

 

Vzdialenosť vám vykompenzujú výhody, ktoré náš servis ponúka!

 

  • Ak zaveziete auto na montáž plynu a nemáte sa ako dostať domov, zavezieme vás v prípade vášho záujmu na najbližší spoj. V All4Car vieme zabezpečiť aj dovoz vozidla na montáž.
  • Zároveň vieme v prípade záujmu zabezpečiť aj dovoz už prerobeného auta na LPG k vám domov, takže máte o starosť menej!
  • Aj v Trenčíne máme svojich verných zákazníkov, ktorým sme montovali plyn do auta. Jazdia lacnejšie a sú spokojní, tak prečo by ste nemohli byť aj vy? Stačí k nám len prísť alebo nám zavolať.
  • Stať sa našim zákazníkom znamená: zaradiť sa medzi našu klientelu, ktorú tvoria zákazníci z celého Slovenska ba aj zahraničia; využiť servisné služby All4Car na všetko, čo sa automobilov týka a zároveň je tu možnosť servisu všetkých LPG zariadení aj so špecifickými poruchami. Na jednom mieste vám zabezpečíme všetky povinné aj nepovinné kontroly!

 

 

Nehľadajte najbližší a najlacnejší servis, ale ten najlepší. Pretože za kvalitou sa naozaj oplatí cestovať - aj z Trenčína do Záriečia. Zverte prestavbu auta na LPG do našich rúk aj pre tieto dôvody:

 

  • U nás máte na výber až 6 typov splyňovačov a to značky Technology Gaz, Stargas, Prins, ICOM, KME a Vialle. Máme splyňovače pre náročných motoristov či pre motory FSI, TSI.
  • Oficiálne zastupujeme značku Prins, ktorá je top značkou v oblasti splyňovačov. Jedná sa o holandskú značku splyňovača do auta.
  • Ak máte nové auto, plyn vám vieme namontovať aj doň a to, pozor, bez straty záruky. LPG do NOVÝCH áut montujeme bez straty záruky pri značkách Chevrolet, Opel, Citroën, Kia, Mitsubishi, Audi, Volkswagen, Škoda, Mazda, Hyundai, Peugeot, Dacia, Renault, atď.
  • LPG montujeme aj do motorov TSI a FSI, do niektorých dieselových motorov a montujeme tiež plynné a kvapalné vstrekovanie.
  • Ako zákazník sa môžete stať súčasťou nášho Vernostného systému. Pri každej platbe získate peniaze na vašu zákaznícku kartu, ktoré môžete použiť pri ďalšom servise v All4Car.
  • Viac dôvodov, prečo si nechať namontovať LPG do auta práve u nás? Ponúkame vám článok 18 dôvodov prečo LPG u nás, ktorý vás, veríme, presvedčí o tom, že sa pre našich zákazníkov snažíme neustále zdokonaľovať!

 

 

 

Zastavte sa, tešíme sa na Vás :)

 

 

Koľko ma bude stáť prestavba na LPG?
Pošlite nám parametre auta a my vám vypočítame cenu.
Novinky emailom

Chcete dostávať aktuálne informácie o plyne do auta?