Montáž, servis a prestavba auta na plyn
All4car

Stargas je zlatá stredná cesta s vysokou kvalitou

Výhody splyňovača Stargas

 

 

 
  • Populárne zariadenie v Nemecku a vo Veľkej Británii.
  • Cenovo spadá do „zlatej strednej cesty“ s vysokou kvalitou LPG systémov.
  • Cena za montáž začína od 1190 eur (pozn. – v cene je mechanické primazávanie ventilov, taktiež sú v cene už poplatky, kolky na OU, administratívne náklady, štátna skúšobňa, EK, TK, kolky na polící a cena záleží aj od typu vášho vozidla).

 

Naše odporúčanie:

Splyňovače Stargas odporúčame tým zákazníkom, pre ktorých cena nie je na prvom mieste, vozidlo si chcú dlhšie nechať a dlhodobo používať.

 


 

Viac o splyňovači Stargas

 

Stargas je systém viacbodového sekvenčného vstrekovania. Ide o prvého výrobcu takýchto typov splyňovačov LPG. Opäť sa jedná o rokmi overený systém, ktorý spĺňa všetky prísne svetové emisné normy. Veľký úspech majú tieto zariadenia v Nemecku a vo Veľkej Británii – a to najmä v posledných rokoch. V rámci porovnania kvalita verzus cena môžeme nazvať toto zariadenie „zlatou strednou cestou“. Odporúčame ho preto zákazníkom, pre ktorých nie je cena hlavným kritériom výberu.

 

 

Spokojnosť zákazníka s týmto výberom zaručuje už samotné spracovanie systému a jeho dielov, kvalita, spoľahlivosť a stabilná pozícia výrobcu na trhu LPG a CNG. Stargas je výrobcom, ktorý ako jeden z prvých uviedol na trh sekvenčné vstrekovanie LPG a CNG v automobilovom priemysle.

 

Pri používaní LPG zariadenia značky STARGAS máte pocit, ako by ste ho tam mali namontovaný už od výroby.

 

 

Koľko ma bude stáť prestavba na LPG?
Pošlite nám parametre auta a my vám vypočítame cenu.
Novinky emailom

Chcete dostávať aktuálne informácie o plyne do auta?