Montáž, servis a prestavba auta na plyn
All4car
Prestavba Fordu Mustang GT na LPG
Prestavba Fordu Mustang GT na LPG
Ford Mustang GT s výkonom viac ako 300kW a splyňovačom od Prins!
prestavba Hummer H2 na CNG
prestavba Hummer H2 na CNG
šetrí pri tankovaní 50% nákladov
Sieť čerpacích staníc na Slovensku a v EÚ
Sieť čerpacích staníc na Slovensku a v EÚ
Pozrite si interaktívnu mapu a nájdite všetky stanice LPG, CNG a elektostanice vo svojom okolí a v celej EÚ.
Sme člen združenia All4car
Sme člen združenia All4car
Pozrite si naše ostatné služby
Kalkulačka návratnosti investície
Kalkulačka návratnosti investície
Pozrite si, za koľko mesiacov sa vám vráti investícia do prestavby.

Premýšlali ste už nad tým, ako jazdiť lacnejšie?

 

 

Prezradíme vám prečo je plyn lepší ako benzín, koľko presne ušetríte,

ako vybaviť montáž a tiež množstvo praktických rád ohľadom plynov do auta. Pripútajte sa.

 

 

 

 
 
 

 

 

Jazdite lacnejšie s autom na plyn!

 

Premýšľate nad tým, ako by sa dalo jazdiť lacnejšie? Poradíme vám, prečo je výhodné mať v aute namontované LPG zariadenie, povieme vám, koľko reálne dokáže ušetriť a okrem toho vám poskytneme veľa praktických rád ohľadom plynov všeobecne.

 

Chcem vedieť viac!

 

 
 

 

Nové služby a články

 

 

 

 

Čistenie a oprava LPG a benzínových vstrekovačov

Nemusíte vždy kupovať nové vstrekovače, stačí občas vyčistiť tie staré a dobre sa o ne postarať. Služba je vhodná najmä pre tých, ktorým nekvalitný plyn narobil vo vstrekovačoch a v celom systéme "paseku"

 

 

 

 

 
 

Spravili by sme pre vás aj nemožné ... naozaj!

V All4car sa snažíme neustále dopĺňať ponuku našich služieb a hlavne, robiť veci kvalitne. Prečítajte si, prečo sa oplatí prísť k nám. Len u nás dostanete to, čo v žiadnom inom servise nenájdete. A to všetko na jednom mieste, pod jednou strechou.

 

 

 

 

 

Prins - špička v oblasti LPG aj u nás

Stali sme sa výhradným zástupcom a dovozcom značky Prins na Slovensku. Prins montujeme, servisujeme, dodávame po celom Slovensku. Vďaka tejto značke sme montovali viaceré autá ako prví na svete, či Slovensku. Prins je proste náš miláčik.

 

 

 

 

 
 

Šetrite svoj motor s ValveCare

Ventily na autách na plyn sú namáhané viac ako na benzínových autách. Šetrite svoje vozidlo a doprajte mu kvalitné premazávanie od Prins - ValveCare. Premazávanie robíme aj v All4car.

 

 

 

 

 

Prestavbu na LPG môžete aj splácať s 0% akontáciou!

Plyn do auta si teraz môže dovoliť každý. Vyberte si splátky cez systém Quatro, ktoré je možné mať teraz aj bez akontácie. Budete jazdiť lacnejšie a ušetrené peniaze potom dáte na splátky.

 

 

 

 

 
 

Prefinancovanie prestavby tankovaním LPG

Čítate správne, takúto možnosť teraz ponúka firma Probugas. Stačí si nechať prestavať auto, firma prestavbu zaplatí za vás a vy ju potom splácate tankovaním LPG na vybraných staniciach.

 

 

 

 

 

Novinky


Prestavba Dodge RAM na LPG + chipovanie
18. April 2017
V apríli 2017 sme prestavali výkonný, komfortný a pohodlný Dodge RAM na LPG. Prečítajte a pozrite si prestavbu a montáž s najvýkonnejším splynovačom Prins.
Prestavba Ford Mustang GT na LPG
16. February 2017
Koncom januára 2017 sme do športového, výkonného automobilu Ford Mustang GT namontovali splyňovač LPG od spoločnosti PRINS, aby mohol zákazník šetriť svoje náklady a jazdiť na plyn.
Prestavba Hummer H2 na CNG
17. December 2016
V decembri 2016 sme pre nášho zákazníka spravili prestavbu Hummer H2 na CNG. Nakoľko má špeciálny typ motora, namontovali sme do Hummer H2 CNG splyňovač prémiovej značky Prins, model VSI2.
Viete, kde natankovať LPG pre najdlhšiu trasu na 1 liter paliva?
24. October 2016
Nie na všetkých čerpacích staniciach LPG natankujete palivo, ktoré vám umožní rovnako dlhú jazdu. V tomto článku vám ukážeme, ako si sledovať, na ktorých čerpacích staniciach natankujete pre najdlhší dojazd.
Príklady hotových montáží LPG
23. September 2016
Pozrite si koľko u nás stáli montáže rôznych značiek splyňovačov do rôznych áut. V cene prestavby sú všetky poplatky a kolky. Všetko vybavíme za vás. Taktiež si môžete vybrať bonusy za vyše 300 eur.
NOVÉ VIDEO!  Jazdite lacnejšie s autom na plyn LPG
07. July 2016
V novom videu od All4Car sa dozviete prečo sa nemusíte báť toho, že plyn v aute by bol menej bezpečný ako benzín a koľko stojí montáž splyňovača LPG do vášho auta. Tibor Holčík vám povie čo sa po montáži plynu na vozidle zmení a ukáže ako autá po montáži plynu testujú na výkonových stoliciach.
Svetové prvenstvá v prestavbách na LPG.
07. July 2016
Prinášame zoznam vozidiel, ktoré sme montovali ako prví na SVETE. Povedali vám v nejakom servise frázy: "nedá sa", "to sa ešte nerobilo" alebo "toto je nemožné"? Poďte k nám a my spravíme všetko v našich silách, aby sme z doteraz nemožného spravili možné
 Prvá oficiálna montáž LPG do dieselového motora na Slovensku!
23. June 2016
V All4car sme namontovali prvé prvé nákladné vozidlo nad 3.5t v rámci Slovenska! Tibor Holčík hovorí prečo sa jedná o prvenstvo na Slovensku. Ako je to s čerpaním LPG pre kamióny? Koľko trvá prestavba kamióna na LPG? Miešanie paliva LPG s naftou. Zvýšenie dojazdu. Čo všetko sa pri prestavbe namontovalo.
Zúčastnili sme sa na Autosalóne. Pozrite sa ako to tam vyzeralo
24. April 2016
Zúčastnili sme sa spolu s firmou PROBUGAS na 26. ročníku medzinárodného salónu automobilov — AUTOSALÓN! Ďakujeme všetkým, ktorí sa pri nás 19-24.4.2016 zastavili. Priniesli sme si z Bratislavy veľa podnetov.

Všetky novinky


Čerpacie stanice LPG na mape


Zväčši si mapu
Koľko ma bude stáť prestavba na LPG?
Pošlite nám parametre auta a my vám vypočítame cenu.
Novinky emailom

Chcete dostávať aktuálne informácie o plyne do auta?