Montáž, servis a prestavba auta na plyn
All4car

Montujeme plyn do nových vozidiel bez straty záruky!

Do áut týchto značiek montujeme LPG bez straty záruky:

 

 

   

 

 

   

 

 

     

 

 

   

 

     

 

 

     

 

 

     

 

 

   

 

 

Máte nové auto a chcete s ním od začiatku jazdiť lacnejšie? Ľahká pomoc! V All4car vám prinášame možnosť namontovať LPG splyňovač do vášho nového osobného automobilu - a to bez straty záruky!

 

 

 

Bez straty záruky? Ako je to možné?

 

Vďaka našej odbornej montáži, ktorú garantuje aj naše označenie BOSCH Car Service, vám vieme prestavať vozidlo bez straty záruky. Jazdíte tak na novom a spoľahlivo servisovanom aute. Táto možnosť je realizovateľná hlavne vďaka naším partnerom, ktorými sú niektorí predajcovia vozidiel. Títo predajcovia si nás vybrali na základe už vyššie popísaných dôvodov, za čo im úprimne ďakujeme. Vybraní sme boli hlavne preto, lebo naše montáže sú v kvalite prvovýbavy čo znamená, že LPG zariadenia sú namontované tak, ako keby tam boli už od výroby, dokonca LPG zariadenia bývajú ešte kvalitnejšie o čom sa presvedčili aj naše partnerské firmy.

 

Na čo všetko držíme záruku?

Podržanie záruky sa týka ako samotného automobilu, tak aj splyňovača. My vám držíme záruku na zariadenie a náš partner ako predajca vám drží záruku na vozidlo. Všetko za určitých podmienok, ktoré sú vopred dohodnuté. S montážou vám teda dávame záruku na to, že ak sa vyskytne problém, budeme ho vedieť odstrániť a poradiť vám s ním.
 

 

 

Kúpiť auto už s plynom, alebo si ho dať namontovať dodatočne?

 

Táto dilema nemá jednoznačné riešenie. Sú značky automobilov, ktoré vyrábajú autá s namontovaným LPG. Vy však neviete ovplyvniť to, akú značku splyňovača dostanete do svojho vozidla. Keďže každý splyňovač čo-to stojí, snažia sa automobilky dávať také LPG do auta, aby aj konečná cena vozidla bola prijateľná pre spotrebiteľov. Ak si však dávate namontovať plyn dodatočne, sami si vyberiete splyňovač a kvalitu, s ktorou chcete jazdiť. Preto sa často stáva, že nami domontované zariadenie je podstatne kvalitnejšie ako to od výroby. U nás máte na výber dokonca zo šiestich splyňovačov v rôznych cenových skupinách. Nech sa páči, prečítajte si o nich viac!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Začali sme so značkami Opel a Chevrolet, no zdalo sa nám to málo :). Dnes je značiek podstatne viac, a neustále pribúdajú. V prípade, že sa chcete informovať ohľadom prestavby vášho vozidla, neváhajte nás kontaktovať!

 

 

 

Výhody LPG v novom aute?

 

Možno si myslíte, že LPG sa oplatí len v starších, ojazdených vozidlách z dôvodu veľkého počtu nových technológii motorov v nových vozidlách. Alebo nechcete investovať do starých vozidiel a myslíte si, že plyn sa oplatí dať len do nových. V oboch prípadoch sa mýlite! Pokiaľ jazdíte veľa, často a dlhšie vzdialenosti, prestavbou nového alebo aj staršieho vozidla na plyn nemôžete nič stratiť. Montujeme totiž také značky splyňovačov, ktoré vyberáme aj podľa veku vozidla a ktoré si s autom dokonale "sadnú" a vy budete mať pocit, akoby ste plyn mali namontovaný už od prvovýroby. Čaro LPG v aute totiž spočíva v tom, že vám šetrí financie ako pri starom, tak i pri novom vozidle. Chcete ďalšie výhody?

 
  • Od začiatku jazdíte lacnejšie, pretože tankujete lacnejšie palivo.
  • Prestavbu nového auta na plyn môžete riešiť cez leasing či úver. Spýtajte sa nás, poradíme vám!
  • Sami sa rozhodnete koľko chcete do splyňovača investovať.
  • Máte možnosť získať splyňovač omnoho kvalitnejší ako ten z prvovýroby.
  • Podržanie záruky na vozidlo aj splyňovač - ale len v All4Car!

 

 

 

Vybavenie potrebnej dokumentácie je v cene

 

Ďalšia výhoda pri prestavbe auta na plyn u nás je, že máte vybavenie potrebných dokladov a všetky poplatky v cene. Okrem Obvodného úradu dopravy a polície (z dôvodu druhého TP) vybavíme všetky potrebné veci, úrady a kroky za vás my. Ak bude treba z dôvodu prihlasovania emisnú alebo technickú kontrolu, vybavíme ich tiež za vás a máte ich tiež v cene. V cene máte zahrnuté všetky kolky alebo správne poplatky aj tam, kde idete vy (OU a Polícia). U nás nemusíte rozmýšľať kde, čo a kedy platiť a kam musíte ešte ísť. Presne vás budeme informovať o tom, čo a kde momentálne vybavujeme a pripravíme vám aj všetky podklady a doklady na obvodný úrad dopravy a políciu. No nie je to super?


 

 

Koľko ma bude stáť prestavba na LPG?
Pošlite nám parametre auta a my vám vypočítame cenu.
Novinky emailom

Chcete dostávať aktuálne informácie o plyne do auta?