Montáž, servis a prestavba auta na plyn
All4car

Všetky novinky

Za posledný rok nám návštevníci pridali 30+ čerpacích staníc do našej mapy
31. júl 2018
Na našej stránke nájdete unikátnu mapu LPG, CNG, LNG a elektrostaníc na Slovensku aj v celej EÚ. Keďže stanice vznikajú a zanikajú, umožnili sme návštevníkom stránky posielať tipy na nové stanice, ktoré pomôžu všetkým motoristom jazdiacim na plyn alebo elektriku. Ďakujeme!
Prestavba Jeep Wrangler na LPG + chipovanie
20. september 2017
Do terénu, či na cesty, Jeep Wrangler si obľúbia milovníci terénnych áut, pekných vozidiel, ale aj off road jázd. Pohodlné auto na cesty, ktoré na prestavbu lpg priviezol zákazník z Bratislavy rozhodnutý šetriť peniaze pri každej jazde.
Autosalón s Opel Ampera v Bratislave
21. jún 2017
Aj tento rok sme sa zúčastnili na Autosalóne v Bratislave ako hostia Probugas. Pozrite sa ako sme celý autosalón zvládli.
Prestavba Dodge RAM na LPG + chipovanie
18. apríl 2017
V apríli 2017 sme prestavali výkonný, komfortný a pohodlný Dodge RAM na LPG. Prečítajte a pozrite si prestavbu a montáž s najvýkonnejším splynovačom Prins.
Prestavba Ford Mustang GT na LPG
16. február 2017
Koncom januára 2017 sme do športového, výkonného automobilu Ford Mustang GT namontovali splyňovač LPG od spoločnosti PRINS, aby mohol zákazník šetriť svoje náklady a jazdiť na plyn.
Prestavba Hummer H2 na CNG
17. december 2016
V decembri 2016 sme pre nášho zákazníka spravili prestavbu Hummer H2 na CNG. Nakoľko má špeciálny typ motora, namontovali sme do Hummer H2 CNG splyňovač prémiovej značky Prins, model VSI2.
Viete, kde natankovať LPG pre najdlhšiu trasu na 1 liter paliva?
24. október 2016
Nie na všetkých čerpacích staniciach LPG natankujete palivo, ktoré vám umožní rovnako dlhú jazdu. V tomto článku vám ukážeme, ako si sledovať, na ktorých čerpacích staniciach natankujete pre najdlhší dojazd.
Príklady hotových montáží LPG
23. september 2016
Pozrite si koľko u nás stáli montáže rôznych značiek splyňovačov do rôznych áut. V cene prestavby sú všetky poplatky a kolky. Všetko vybavíme za vás. Taktiež si môžete vybrať bonusy za vyše 300 eur.
NOVÉ VIDEO!  Jazdite lacnejšie s autom na plyn LPG
07. júl 2016
V novom videu od All4Car sa dozviete prečo sa nemusíte báť toho, že plyn v aute by bol menej bezpečný ako benzín a koľko stojí montáž splyňovača LPG do vášho auta. Tibor Holčík vám povie čo sa po montáži plynu na vozidle zmení a ukáže ako autá po montáži plynu testujú na výkonových stoliciach.
Svetové prvenstvá v prestavbách na LPG.
07. júl 2016
Prinášame zoznam vozidiel, ktoré sme montovali ako prví na SVETE. Povedali vám v nejakom servise frázy: "nedá sa", "to sa ešte nerobilo" alebo "toto je nemožné"? Poďte k nám a my spravíme všetko v našich silách, aby sme z doteraz nemožného spravili možné
 Prvá oficiálna montáž LPG do dieselového motora na Slovensku!
23. jún 2016
V All4car sme namontovali prvé prvé nákladné vozidlo nad 3.5t v rámci Slovenska! Tibor Holčík hovorí prečo sa jedná o prvenstvo na Slovensku. Ako je to s čerpaním LPG pre kamióny? Koľko trvá prestavba kamióna na LPG? Miešanie paliva LPG s naftou. Zvýšenie dojazdu. Čo všetko sa pri prestavbe namontovalo.
Zúčastnili sme sa na Autosalóne. Pozrite sa ako to tam vyzeralo
24. apríl 2016
Zúčastnili sme sa spolu s firmou PROBUGAS na 26. ročníku medzinárodného salónu automobilov — AUTOSALÓN! Ďakujeme všetkým, ktorí sa pri nás 19-24.4.2016 zastavili. Priniesli sme si z Bratislavy veľa podnetov.
Čistenie a oprava LPG a benzínových vstrekovačov
01. marec 2016
LPG alebo benzínové vstrekovače nemusíte vždy v prípade znečistenia alebo kazu hneď vyhodiť a kúpiť nové. V All4Car ponúkame vyčistenie alebo opravu starých vstrekovačov, vďaka čomu môžete ušetriť 60% alebo až 90% nákladov.
Chipovanie.sk - meranie a úprava výkonu motora
01. február 2016
Chcete vedieť koľko má váš stroj pod kapotou koní? Alebo to už viete a chcete ich viac? Ako na to sa dočítate na našej stránke Chipovanie.sk
Koľko ma bude stáť prestavba na LPG?
Pošlite nám parametre auta a my vám vypočítame cenu.
Novinky emailom

Chcete dostávať aktuálne informácie o plyne do auta?