Montáž, servis a prestavba auta na plyn
All4car

Referencie klientov

 

 

 

Kia Ceed SW 2016

Zo začiatku som mal obavu, že idem prestavovať nové auto a stratím tým záruku na motor. Po konzultácii vo vašej firme tieto obavy opadli a teraz už po najazdených 4 tisíc kilometroch viem, že som sa rozhodol správne. Profesionálny prístup, dostupná cena a kvalita, servis a bonusy .... Som spokojný. Nemám čo vytknúť.

 

Michal

 

 

 

 

 

Škoda Superb 2,0 TSI

Bol som veľmi spokojný s celým priebehom montáže zariadenia, taktiež s komunikáciou a hlavne rýchlou reakciou a odstránením vzniknutých problémov.

 

František

 

 

 

 

 

FIAT Multipla, CNG, cca 388900 km

Dobrý deň, pán Holčík,

na základe Vašej odpovede na moj e-mail. (technický dotaz), som sa objednal do Vášho servisu namusím konštatovať len, že Vaši pracovníci boli veľmi ústretoví a ochotní, moj CNG problém vyriešili za pol hodinu (orig. servis FIAT Nitra si s tým nevedel dať rady),.... takže Vám chcem vyjadriť poďakovanie a spokojnosť s Vaším prístupom a servisným zásahom.

Váš zamestanenec-technik bol veľmi príjemný.

Ešte raz ďakujem.

 

- Vladimír​

 

 

 

 

 

Suzuki Vitara 2017 1,4

Prerábka na LPG bola vo veľmi dobrej kvalite. Dohodnutá cena sa už nemenila. Vrelo odporúčam.

 

- Patrik

 

 

 

 

Mercedes-Benz S500

 

 

Mazda CX9

 

Lexus RX 350

 

Honda CR-V

 

 

Autokliniku Holčík odporúčam všetkým, čo premýšľajú nad montážou splynovača. Firma vie kompletne poskytnúť  informácie o montáži a funkčnosti splynovača. Vie poradiť ohľadom výberu splynovača a samozrejme vie ponúknuť financovanie prestavby LPG. Vedia rýchlo reagovať na vytvorenie cenovej ponuky. Osobne nám prerábali vozidlá značky Mercedes-Benz S500, Mazda CX9, Lexus RX 350 a Honda CR-v a sme nadmieru spokojní s montážou. Vrelo odporúčam všetkým, ktorí uvažujú nad montážou LPG.

Uvedená spoločnosť sa zaoberá aj profesionalným chipovaním, čo sme taktiež využili pri našich vozidlách značky Škoda Superb 3,6V6, Mercedes-Benz S500, Škoda Octavia RS a Peugeot Partner. Práca bola vykonaná profesionálne a za to firme Autoklinika Holčik ďakujeme.

 

- Tomáš

 

 

 

 

Mazda CX-9

 

 

Subaru Outback

 

 

Infinity Q50 hybrid

   
 

Firmu Autoklinika Holčík môžem len vrelo odporúčať! Maximálne profesionálna spoločnosť, sú skvelí odborníci na montáž a servis LPG zariadení. Sám mám od nich prestavané už tretie auto a vždy to bola maximálna spokojnosť! Nikdy žiadne kontrolky v aute :-). Jednoducho všetko vždy fungovalo ako malo. Zároveň obrovská výhoda je, že majú všetky diely k LPG skladom, takže na počkanie vymenia/opravia čo treba. Je to TOP servis!

 

Jozef

 

 

 

 

 

 

 

Škoda Fabia

Služby All4car a konkrétne p. Holčíka s celým jeho tímom si veľmi cením. Od perfektnej ponuky presne na mieru po viacerých konzultáciach až po expresné vybavenie a poradenstvo aj na úradoch. Taktiež veľká trpezlivosť a vytrvalosť. Čo sa týka kvality je to bezkonkurenčné. Nedá sa povedať, že sú najlacnejší, ale práveže ani najdrahší. Je to taký zlatý stred. Avšak kvalitou sú podľa mňa najlepší. A vyššia investícia sa každému vráti podľa mňa bezproblémovou prevádzkou, kde človek nemusí vrážať ďalšie peniaze do servisu. Komunikácia aj so servisnými technikmi rýchla a bezproblémová a aj keď vo väčšine servisov by vás odbili, keby máte nejaké otázky, tu je to presný opak.

Tu vám ešte vysvetlia a ukážu varianty o ktorých ste ani netušili a sú oveľa lepšie ako tie vami navrhované (a niekedy aj lacnejšie). Taktiež ďalšie služby okolo prerobenia vozidla na LPG sú TOP - náhradné vozidlo, telefonické poradenstvo, príprava všetkých dokladov.

Za mňa určite TOP a firmu a služby All4car odporúčam široko ďaleko.

 

Patrik

 

 

 

 

 

 

Mercedes Benz ML 500

Dobrý deň som majiteľ vozidla Mercedes Benz Ml 500. Auto absolvovalo montáž zariadenia LPG Prince Gas v novembri 2017. Zariadenie funguje bezchybne, mám najazdených 30 000 km na LPG. S montážou a prístupom som velmi spokojný.

 

Roman

 

 

 

Koľko ma bude stáť prestavba na LPG?
Pošlite nám parametre auta a my vám vypočítame cenu.
Novinky emailom

Chcete dostávať aktuálne informácie o plyne do auta?